Poproś o darmową wycenę

Podaj wynik działania
1+3=

Zobacz nas na YouTube

Strony WWW

Internet jest w powszechnej opinii niewyczerpanym źródłem informacji. Praktycznie, jeżeli nie można czegoś znaleźć w internecie, to pojawia się podejrzenie, że tego nie ma w ogóle.

Projektowane przez naszą agencję interaktywną strony internetowe dają Państwu gwarancję, że Wasze treści zostaną dostrzeżone.

Co odróżnia dobrą stronę internetową od średniej? Na pierwszy rzut oka estetyka, w dalszej kolejności funkcjonalność i wreszcie użyteczność, przekładająca się na wysoki współczynnik konwersji. Często spotykamy się ze zleceniami typu strona taka jak ta..., albo podobna do tej...
Staramy się dociec, na czym tak naprawdę polegać ma podobieństwo, gdyż nierzadko jesteśmy w stanie podpowiedzieć i zastosować bardziej skuteczne rozwiązania.

Projektowanie strony internetowej zawsze rozpoczynamy od analizy celów, którym ma ona służyć. Stosownie do tego, jakiej tematyki dotyczyć ma projektowana witryna projektujemy szatę graficzną. Bardzo ważne jest tutaj zdefiniowanie docelowej grupy użytkowników. Jeżeli podstawowym celem witryny ma być na przykład prezentacja oferty producenta okularów, zupełnie inaczej wyglądać powinna strona z okularami do czytania, a inaczej z okularami dla sportowców.

Kolejnym bardzo ważnym etapem projektowania jest zdefiniowanie funkcjonalności witryny, czyli określenie, jakie czynności będzie miał wykonać odwiedzający ją użytkownik, aby zdecydować się na dokonanie zakupu lub skorzystanie z usług naszego klienta. Wiele stron www jest wręcz przeładowanych różnego rodzaju opcjami, co wynika przede wszystkim z możliwości stosowania wielu ciekawych rozwiązań programistycznych. W trakcie prac nad projektem strony zawsze staramy się uniknąć tej pułapki, kierując się przede wszystkim zapewnieniem użytkownikowi wykonania tych czynności, które prowadzą do celu i starając się unikać przeładowywania formy kosztem treści.

Wymienione wyżej etapy projektowania zawsze przeprowadzamy w kontakcie ze zleceniodawcą. Wykonany projekt nie jest jeszcze użyteczny, ale posiada już kompletną szatę graficzną i całkowicie opisaną funkcjonalność. Rozpoczynamy etap kodowania strony, czyli tworzenia tego, czego użytkownik strony nigdy nie widzi, a jej właściciel może zobaczyć, ale nie musi. Kod witryny jest jednak bardzo ważny, gdyż wyszukiwarki internetowe, nierzadko decydujące o popularności stron, właśnie na podstawie analizy kodu decydują, czy uznać przeglądaną witrynę za bardziej, czy mniej wartościową. Przykładamy bardzo dużą uwagę do projektowania zgodnego z zasadami SEO, określającymi tworzenie strony w sposób przyjazny dla internetowych wyszukiwarek. Zadanie jest tym bardziej skomplikowane, im więcej dynamicznych elementów zawierać ma projektowana strona.

Na koniec przychodzi czas na wypełnienie tworzonej witryny treścią. Jest to najważniejszy element strony, gdyż decyduje o jej odbiorze zarówno przez użytkowników, jak i wyszukiwarki. Na dłuższą metę to właśnie zawartość, czyli content witryny, decyduje o jej popularności i jakości ocen wystawianych przez użytkowników. W ramach projektu wykonujemy również kompletny content o charakterze marketingowym lub informacyjnym i zawsze uwzględniający zasady SEO.

Klienci

Z naszych usług
skorzystali między
innymi

Mixedmedia

ul. Plac Zwycięstwa 2
90-312 Łódź

 

Paweł Pluciński
tel. 533-275-905
pawel@mixedmedia.pl

Bartłomiej Nowak
tel. 666-20-8888
biuro@mixedmedia.pl