Poproś o darmową wycenę

Podaj wynik działania
2+3=

Zobacz nas na YouTube

Marketing internetowy

Jeżeli zależy Państwu na wykreowaniu swojej marki w internecie, możemy zaoferować szereg nowoczesnych rozwiązań, które się do tego przyczynią. Proponujemy skuteczny i efektywny marketing internetowy, który w precyzyjny sposób stworzy wizerunek Państwa firmy i jej oferty kierowanej do potencjalnych klientów w internecie. Możecie zaplanować kampanię reklamową razem z nami, lub po prostu powierzyć nam zadanie dotarcia do jak największej liczby odbiorców Waszych produktów czy usług i zwiększenia efektywności Waszego przedsięwzięcia.

W zakres naszej oferty marketingu internetowego wchodzą:

  • pozycjonowanie witryn internetowych
  • linki sponsorowane
  • kampanie banerowe
  • e- mail marketing
  • marketing szeptany

Możecie Państwo zdecydować się na każde z proponowanych rozwiązań, lub na kompleksową obsługę marketingową z wykorzystaniem wszystkich dostępnych opcji. Należy pamiętać, że stworzenie witryny internetowej to dopiero początek drogi do sukcesu, jakim jest osiągniecie czołowych pozycji na stronach wyszukiwarek internetowych i zwiększenie sprzedaży ofertowej. Wspólnie stworzymy strategię promocji Państwa firmy w internecie.

Pozycjonowanie witryny internetowej to kompleksowa usługa, która polega przede wszystkim na wypromowaniu serwisu na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy i słowa kluczowe. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy, pozwalająca na szybkie pozyskanie nowych klientów, chociaż wymagająca czasu, by osiągnąć spodziewane rezultaty.

Kampania Google Adwords, czyli linki sponsorowane na pierwszej stronie w wyszukiwarce, od razu widoczne dla użytkowników, szukających konkretnej usługi lub produktu. Znajdziemy je także na samej górze, wyróżnione podkreśleniem, przez co są jeszcze bardziej widoczne po wejściu na stronę wyszukiwarki. Koszt takiej kampanii reklamowej dopasowuje się do potrzeb i możliwości danej firmy.

Kampanie banerowe, są dobrą strategią w pozyskiwaniu klientów w internecie. Jeżeli zadbamy o grafikę banera, dobrą animację, odpowiednią treść reklamy, a przede wszystkim umieszczenie jej w powiązanym tematycznie serwisie, na pewno spełni swoje zadanie.

Kolejną formą marketingu internetowego, tym razem bezpośredniego, jest e- mail marketing, czyli wykorzystanie poczty elektronicznej jako narzędzia komunikacji z potencjalnym klientem. Odpowiednio stwarzając bazę odbiorców, tworząc właściwą treść i kreację maila skierowanego do określonej grupy konsumentów można stworzyć świetne relacje z użytkownikami internetu, budując pozytywny wizerunek firmy i jej produktu, a tym samym wpływać na zwiększenie sprzedaży.

Stosunkowo niedawno popularny stał się marketing szeptany, bardzo dobry sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta, generujący pozytywne opinie konsumentów na temat danej marki czy produktu. Dotyczy aktywności na forach internetowych, serwisach tematycznych, daje szybkie efekty przy precyzyjnym określeniu grupy odbiorców.

Klienci

Z naszych usług
skorzystali między
innymi

Mixedmedia

ul. Plac Zwycięstwa 2
90-312 Łódź

 

Paweł Pluciński
tel. 533-275-905
pawel@mixedmedia.pl

Bartłomiej Nowak
tel. 666-20-8888
biuro@mixedmedia.pl