Poproś o darmową wycenę

Podaj wynik działania
3+3=

Zobacz nas na YouTube

Linki sponsorowane

Proponujemy Państwu kampanię reklamową Adwords- skuteczną reklamę w Google, czyli tak zwane linki sponsorowane. Są to płatne linki, które znajdują się na samej górze w wyszukiwarce, dzięki temu od razu są widoczne dla potencjalnego odbiorcy oferowanych przez firmę produktów i usług, szukającego odnośników według wpisanych wybranych przez siebie fraz kluczowych. Już nie musicie Państwo czekać na zdobycie dobrej pozycji w wyszukiwarce - przeprowadzana przez nas kampania Adwords pozwoli na umieszczenie reklamy od razu na samym szczycie pierwszej strony najpopularniejszej wyszukiwarki.

Kampania reklamowa Adwords jest bardzo skutecznym narzędziem do pozyskiwania ruchu na stronie oraz zdobywania wysokiego współczynnika konwersji. Chodzi tutaj o takie ważne działania użytkowników, jak rejestracja na stronie, zapisanie się na otrzymywanie newslettera, wypełnienie formularza, wpisanie się na listę mailingową czy wreszcie zakup usługi bezpośrednio na stronie firmy.

Podstawowym działaniem, jakie należy przeprowadzić dla jak największej skuteczności i osiągnięcia sukcesu w kampanii linków sponsorowanych jest zadbanie o odpowiednią strukturę konta Adwords. Dzięki temu będzie można monitorować przebieg kampanii, reagować na zmiany i elastycznie prowadzić cały proces reklamowy. Tutaj płacicie Państwo za efekty, czyli za wejścia waszych potencjalnych klientów na firmową stronę www. Warto podkreślić, że reklama trafia bezpośrednio do osób nią zainteresowanych, wybierających konkretne frazy przy szukaniu oferty. Reklamy mogą się ukazywać nie tylko na pierwszej stronie wyszukiwarki na odpowiednie słowa i frazy kluczowe, ale także na stronach partnerskich Google, w największych portalach internetowych, co znacząco może wpłynąć na zwiększenie sprzedaży Państwa oferty. Linki kierujące do Państwa strony mogą się ukazywać na stronach tematycznie powiązanych z treścią oferty firmowej, co może samo w sobie mieć duży potencjał reklamowy.

Do nas należy sprawdzenie, jakie frazy będą najbardziej odpowiednie w przypadku działania Państwa firmy, by potencjalny klient łatwo znalazł reklamę w wyszukiwarce. Słowa kluczowe można zmieniać, dopasowując do bieżącego zainteresowania, a treść reklamy dostosowując do aktualnych promocji w firmie. Reklamy są od razu widoczne w wyszukiwarkach, poza tym można kampanię reklamową w postaci linków sponsorowanych wstrzymać na jakiś czas, uruchamiając ponownie w bardziej sprzyjającym terminie. Finanse, jakie przeznaczycie Państwo na tego typu reklamę w Google zależą wyłącznie od waszej decyzji. Reklamy ukazują się z prawej strony lub na podświetlonym polu ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania, w zależności od szacowanych kosztów danej reklamy, konkurencyjności branży i wybranej strategii finansowej.

Zdecydowanie się na powierzenie nam prowadzenia Państwa kampanii reklamowej Adwords to oszczędność czasu i gwarancja, że wszystko, łącznie z wyborem treści linków, by były jak najbardziej skuteczne, będzie przeprowadzone w sposób maksymalnie profesjonalny.

Klienci

Z naszych usług
skorzystali między
innymi

Mixedmedia

ul. Plac Zwycięstwa 2
90-312 Łódź

 

Paweł Pluciński
tel. 533-275-905
pawel@mixedmedia.pl

Bartłomiej Nowak
tel. 666-20-8888
biuro@mixedmedia.pl