Poproś o darmową wycenę

Podaj wynik działania
3+3=

Zobacz nas na YouTube

Marketing szeptany - buzz marketing

W ramach prowadzonych działań marketingowych oferujemy profesjonalny buzz communication, czyli marketing szeptany. Przygotowujemy kompletną strategię przyciągnięcia uwagi i zainteresowania określonej grupy odbiorców danej usługi lub oferowanego produktu, którą następnie przedstawiamy klientowi. Przygotowujemy listę- bazę mediów internetowych, które wezmą udział w opracowywanej przez nas strategii komunikacji z użytkownikami, mającej na celu wywołanie zainteresowania internautów ofertą naszego klienta i wygenerowanie pozytywnych opinii konsumentów na temat danego produktu lub marki.

W porozumieniu z Państwem możemy włączyć w obszar działania portale internetowe, serwisy społecznościowe, a także fora i grupy dyskusyjne. Opracowujemy wspólnie harmonogram naszej aktywności w poszczególnych mediach, zwracając uwagę na najbardziej efektywne w danym wypadku taktyki marketingowe. Naszą rolą jest tutaj stymulacja rozmów konsumentów na temat danej marki czy usługi, podanie informacji, które mają zachęcić do zainteresowania produktem, zadawania pytań na jego temat, w końcu do skłonienia osób zadowolonych z zakupu do podzielenia się tym na łamach portalu czy forum. Konsumenci cenią sobie opinie innych internautów, zakładając ich bezinteresowność. Naszym zadaniem jest pozyskanie takich pozytywnych opinii na temat danej marki czy produktu.

Bardzo dobre oddziaływanie marketingowe odnotowujemy w mediach, gdzie tworzą się grupy dyskusyjne, zainteresowane konkretnym tematem lub marką. Zwykle naszym klientom proponujemy marketing szeptany właśnie w tego typu miejscach, gdzie użytkownicy chętnie dzielą się swoimi opiniami na zadany temat, czyli na przykład zasugerowany przez nas. Są to zwykle rzetelne opinie, spostrzeżenia prawdziwych konsumentów, które zbierają dobre notowania wśród innych użytkowników.

W zależności od tego, do jakiej grupy osób musimy dotrzeć w ramach prowadzonych przez nas działań marketingowych, możemy zdecydować się również na inne media, typu wpisy na blogi firmowe i prywatne, dodawanie komentarzy w portalach społecznościowych, do artykułów i newsów i wiele innych, które zawsze indywidualnie opracowujemy z klientem.

W ramach prowadzonych przez nas działań stale monitorujemy media internetowe, w których jest prowadzony marketing szeptany, analizujemy wizerunek firmy klienta przed przeprowadzeniem działań i po ich zakończeniu. Klient otrzymuje od nas raport dotyczący naszych działań na tym polu. Korzyści, jakie płyną ze stosowania tej formy marketingu, to przede wszystkim szybkie efekty prowadzonych działań, a przy tym trwałe przy stosunkowo niewysokim koszcie prowadzonej w ten sposób reklamie.

Trudno sobie wyobrazić prowadzenie działań marketingowych firmy i pozyskiwanie dla niej klientów bez udziału internetu, a taka nowoczesna forma promocji, jak marketing szeptany jest jednym z podstawowych sposobów.

Zachęcamy do kontaktu i wyceny działań specjalnie dla Państwa firmy.

Klienci

Z naszych usług
skorzystali między
innymi

Mixedmedia

ul. Plac Zwycięstwa 2
90-312 Łódź

 

Paweł Pluciński
tel. 533-275-905
pawel@mixedmedia.pl

Bartłomiej Nowak
tel. 666-20-8888
biuro@mixedmedia.pl