Poproś o darmową wycenę

Podaj wynik działania
1+3=

Zobacz nas na YouTube

Pozycjonowanie stron internetowych

Każda firma, która chce istnieć w internecie, musi sobie zdawać sprawę z tego, że tylko pierwsza strona wyników na daną frazę w wyszukiwarce internetowej liczy się dla pozyskania klientów i zwiększenia sprzedaży produktów i usług firmy. Pozycjonowanie witryny firmowej to jeden ze sposobów reklamy internetowej, bardzo skuteczny, gdy prowadzony jest przez profesjonalistów. My właśnie taką usługę Państwu oferujemy.

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych? Przede wszystkim na działaniach zmierzających do osiągnięcia jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych, głównie w Google, na określone frazy i słowa kluczowe. Jest to dość żmudny proces, wymagający czasu i przeprowadzenia wielu czynności, które w rezultacie poprawią pozycję witryny internetowej, aż do wprowadzenia jej na pierwsze pozycje. Naszym zadaniem będzie nie tylko wypromowanie strony, ale również utrzymanie jej na czołowych pozycjach w wyszukiwarkach, tak, by roboty internetowe postrzegały witrynę jako wiarygodną.

Nie jest to z pewnością czynność jednorazowa, promowanie Państwa witryny zajmie trochę czasu, ale rezultaty, jakie zostaną dzięki temu osiągnięte, przełożą się na znaczący wzrost Państwa przychodów z działalności. Pozycjonowanie z reguły zaczyna się od optymalizacji kodu witryny, by wyszukiwarki miały do niej łatwiejszy dostęp. Zwykle strony internetowe, które są na bardzo dalekich pozycjach w wyszukiwarce, mają dużo błędów w kodzie, co robotom internetowym utrudnia znalezienie witryny w gąszczu innych stron internetowych. My przeprowadzimy taką optymalizację, poprawimy kod, znajdziemy również słowa kluczowe, na które będzie pozycjonowana strona, by Państwa witryna mogła się znaleźć wyżej w wyszukiwarce.

Z prowadzonych badań wynika, że większość internautów skupia się wyłącznie na pierwszej stronie w wyszukiwarce, zwracając uwagę na kilkanaście pierwszych wyników, jakie im się wyświetlą. Jeśli kluczowa dla Państwa działalności fraza jest tak popularna, że zwracanych wyników w wyszukiwarce po jej wpisaniu jest bardzo dużo, nie ma szans, żeby adres witryny na dziesiątej stronie był do znalezienia. My możemy sprawić, że za jakiś czas się to zmieni, ale nie możemy obiecać, że będzie to już jutro lub pojutrze. Znalezienie słów kluczowych, które są najczęściej wpisywane przez Państwa potencjalnych klientów, to jednocześnie możliwość generowania znacznie liczniejszych odwiedzin strony, niż do tej pory.

Proces pozycjonowania należy przeprowadzać starannie, poddając dokładnej analizie nie tylko kod strony, znaczniki META, słowa kluczowe, ale także branżę, w jakiej działa firma i pozycję jej konkurencji. Kolejnym etapem prowadzącym do efektywnego przesuwania się w górę Państwa strony w wyszukiwarkach będzie zgłaszanie witryny do wyszukiwarek i katalogów branżowych, co również znacząco wpływa na poprawę jej sytuacji w internecie.

Zapraszamy do kontaktu, opiszemy Państwu możliwości i korzyści z pozycjonowania Państwa witryny internetowej oraz omówimy koszty tego typu reklamy.

Polecamy: star-marketing.pl

Klienci

Z naszych usług
skorzystali między
innymi

Mixedmedia

ul. Plac Zwycięstwa 2
90-312 Łódź

 

Paweł Pluciński
tel. 533-275-905
pawel@mixedmedia.pl

Bartłomiej Nowak
tel. 666-20-8888
biuro@mixedmedia.pl