Poproś o darmową wycenę

Podaj wynik działania
1+2=

Zobacz nas na YouTube

Multimedia

Firmy coraz częściej chcą w nowoczesny sposób przedstawiać swoją ofertę, by trafiała do jak najszerszego grona potencjalnych odbiorców. Dużą rolę mogą tutaj odegrać multimedia, czyli prezentacje z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju mediów, głównie elektronicznych, w zakres których wchodzą film, obrazy, dźwięki i tekst dające razem interaktywny obraz prezentacji. Szczególnie w promocji ten rodzaj przedstawiania oferty przynosi bardzo dobre efekty. Multimedia wykorzystuje się podczas targów, wystaw, spotkań biznesowych i w internecie.

W zakres naszej oferty z kategorii multimediów wchodzą:

  • prezentacje multimedialne
  • prezentacje interaktywne
  • katalogi produktów
  • grafika 3d
  • postprodukcja video
  • spoty reklamowe

Prezentacje multimedialneto nowoczesne projekty wykorzystywane w promocji jako prezentacje, które mają przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców. Firmy, które chcą odejść od tradycyjnych form reklamy, mogą pokusić się o prezentacje z wykorzystaniem nowoczesnych aplikacji wykonanych w technologii FLASH, które umożliwiają połączenie obrazów statycznych z animacjami, filmami i efektami dźwiękowymi, a także trójwymiarową wizualizacją i ergonomicznym systemem nawigacji.

Prezentacje interaktywne to bardzo ciekawa forma przedstawienia oferty firmowej, podczas której odbiorca, czyli potencjalny klient może brać czynny udział. Przekaz, który bazuje nie tylko na tekście, ale i interesujących animacjach oraz zdjęciach, w połączeniu z ciekawą grafiką i interaktywnym menu pozwala szybko pozyskać klientów na proponowane produkty i usługi.

Równie interesującą formą promocji towarów mogą być katalogi produktów w postaci multimedialnych baz danych. Prosty mechanizm wyszukiwania i atrakcyjna forma prezentacji to ich podstawowa zaleta, która daje bardzo dobre efekty. Różnorodność informacji, jaką można uzyskać w tego rodzaju przekazu w połączeniu z dodatkowymi możliwościami wizualnymi pozwala oczekiwać, że takie nowoczesne rozwiązanie znajdzie odpowiedni oddźwięk u nabywców.

Jeśli chcecie Państwo przedstawić swoje produkty w formie trójwymiarowego obrazu, który przybliży odbiorcom ich zalety, nasza oferta grafiki 3d będzie tutaj bardzo odpowiednim rozwiązaniem. Klient postrzega proponowane produkty w bardzo realistyczny, a jednocześnie wyjątkowo atrakcyjny sposób, który trafia do jego wyobraźni. Animacja 3d jest także korzystna przy projektowaniu nowoczesnych firmowych stron www.

Zajmujemy się także postprodukcją video, która wchodzi w zakres naszej kompleksowej obsługi reklamowej firm. Posiadając materiał filmowy lub zdjęciowy możecie Państwo zmontować go odpowiednio z uwzględnieniem szczegółów prezentacji, które są najważniejsze dla przedstawienia oferty handlowej firmy. Zmontowana prezentację, także z dodatkiem kreatywnym, można umieścić w internecie lub na płycie DVD.

Spoty reklamowe to bardzo skuteczny nośnik reklamy, widoczny w wielu miejscach, wyświetlany na ekranach telewizorów, ale również w tramwajach czy na wielkich ekranach na największych skrzyżowaniach w mieście. Możliwości ich wykorzystania jest bardzo dużo, naszym zadaniem natomiast jest ich kreatywne opracowanie.

Klienci

Z naszych usług
skorzystali między
innymi

Mixedmedia

ul. Plac Zwycięstwa 2
90-312 Łódź

 

Paweł Pluciński
tel. 533-275-905
pawel@mixedmedia.pl

Bartłomiej Nowak
tel. 666-20-8888
biuro@mixedmedia.pl