Poproś o darmową wycenę

Podaj wynik działania
6+3=

Zobacz nas na YouTube

Katalogi produktów

Nowoczesną metodą prezentacji produktów firmy są katalogi produktów, przedstawione w formie multimedialnej bazy, która w atrakcyjny dla odbiorcy sposób przedstawia pełną ofertę z możliwością bardzo prostego i czytelnego wyszukiwania. Nad drukowanym katalogiem ten rodzaj prezentacji ma zdecydowaną przewagę w postaci niższych kosztów wyprodukowania. Również same mechanizmy przeglądania oferty są przyjemniejsze w odbiorze i bardziej zachęcające do zainteresowania się oferowanymi produktami.

Multimedialne katalogi to nie tylko spis produktów, ale przede wszystkim forma, w jakiej są one przedstawione, z wykorzystaniem najnowszych możliwości technicznych pod tym względem. Ten rodzaj katalogu łączy w sobie przekaz w postaci treści z animacją, filmami lub zdjęciami, co stanowi o jego dużej atrakcyjności. Tego rodzaju nowoczesne rozwiązania wybiera coraz więcej firm, które chcą nadążać za zdobyczami rynku i jednocześnie mieć możliwość stałego przyciągania uwagi potencjalnych kontrahentów. Multimedialny katalog produktów łączy w sobie wyjątkową estetykę wykonania i prezentacji oferty handlowej z możliwością pokazania bardzo dużej ilości produktów i ich łatwego wyszukiwania w atrakcyjnej formie.

Możliwości dystrybucji multimedialnych katalogów produktów są duże, najczęściej praktykowanym sposobem są nośniki CD, czyli klasyczne płyty i wizytówki handlowe. Również internet może być miejscem prezentacji tego rodzaju katalogu, także z zastosowaniem dodatkowych elementów audiowizualnych, jak muzyka, czy animowane intro. Specjalny panel administracyjny umożliwia definiowanie grupy towarów oraz zarządzanie parametrami, co ma szczególnie zastosowanie w hurtowniach z szerokim asortymentem i firmach produkcyjnych. Jest to możliwość przedstawienia nie tylko listy produktów i ich obrazu graficznego, ale także wszelkich parametrów technicznych oraz właściwości, a profesjonalna i prosta jednocześnie obsługa pomaga w stworzeniu szczegółowej oferty produktów.

Nowoczesna metoda wyszukiwania produktów pozwala szybko znaleźć odpowiednią listę według wybranych kryteriów, a zaawansowane funkcje tego rodzaju prezentacji multimedialnej dają dodatkowe możliwości typu sortowanie i przeszukiwanie listy bardzo szczegółowo. Firmy, którym zależy na tym, by ich oferta handlowa była pokazana wyjątkowo dokładnie i szczegółowo, a jednocześnie atrakcyjnie wizualnie zazwyczaj decydują się na katalogi produktów w postaci multimedialnej. Ten rodzaj prezentacji wzbudza uznanie szczególnie na targach, gdzie trzeba szybko zainteresować klienta swoją ofertą, a przyciągnąć jego uwagę na dłużej.

Naszym klientom oferujemy zaprojektowanie tego rodzaju katalogu z uwzględnieniem indywidualnie dobranej promocji produktów, dbając o cały proces powstawania oferty- od wstępnego projektu do zaprezentowania katalogu na płytach CD lub DVD. Gotowy katalog może być połączony kompleksowo ze sklepem internetowym, co również można uwzględnić w propozycji ofertowej. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia kompleksowej oferty.

Klienci

Z naszych usług
skorzystali między
innymi

Mixedmedia

ul. Plac Zwycięstwa 2
90-312 Łódź

 

Paweł Pluciński
tel. 533-275-905
pawel@mixedmedia.pl

Bartłomiej Nowak
tel. 666-20-8888
biuro@mixedmedia.pl