Poproś o darmową wycenę

Podaj wynik działania
9+3=

Zobacz nas na YouTube

Postprodukcja video

Postprodukcja video to etap, który zaczyna się w momencie ukończenia zdjęć i nagrań dźwiękowych i trwa aż do zakończenia prac nad całością. W trakcie odbywa się montowanie filmu, dodawanie napisów, udźwiękowienie, nagrywanie postsynchronów, również tworzenie efektów specjalnych i wreszcie przygotowywanie finalnej wersji materiału video.

W prezentacjach filmowych w ofercie handlowej firm często problemem jest zbyt długi materiał nagrany kamerą video. Czasami chodzi o połączenie kilku filmów w jeden, treściwy i przemawiający do odbiorców. Możemy zaproponować takie rozwiązanie, polegające na zmontowaniu materiału do krótszej formy, odpowiadającej oczekiwaniom klienta. W ten sposób klient otrzymuje bardziej interesującą prezentację, która skupia się na najważniejszych szczegółach oferty, ewentualnie dodatkowo opatrzoną komentarzem, muzyką czy po prostu napisami.

Otrzymany materiał nagrywa się na płytę DVD, zapisuje w formacie Flash lub jakimkolwiek innym, na jaki zdecyduje się klient. Pozwala to na umieszczenie prezentacji także w internecie. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta dokonuje się montażu technicznego, czyli połączenia w całość kolejnych ujęć, lub kreatywnego, gdzie nadaje się całości oczekiwany kształt w ustalonej z klientem formie. Profesjonalny montaż komputerowy prezentacji pozwala wzbogacić ją w ciekawe efekty wizualne, dodające szczególnej atrakcyjności oferowanym w niej produktom.

Firma, która chce pozyskać klientów na swoje produkty poprzez prezentacje różnego rodzaju musi przede wszystkim umieć przyciągnąć uwagę potencjalnego odbiorcy swojej oferty. Udokumentowane i wykorzystywane w celach reklamowych filmy muszą być wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii i całkowitej kreacyjności, by zyskały zainteresowanie, a w konsekwencji umożliwiły pozyskanie nowych odbiorców oferowanych usług i produktów. My chcemy to Państwu zaoferować.

Promocja firmy, jaką oferujemy, to kompleksowe rozwiązania, w skład których wchodzi również postprodukcja video prezentowanej oferty. Promowanie poprzez dobrze skonstruowany film to nowoczesne zaprezentowanie wizerunku firmy, jej produktów, usług i możliwości. Filmy umieszczane na stronach internetowych są jedną z bardziej nowoczesnych, interesujących i popularnych obecnie form promocji, podobnie, jak wyświetlanie ich na telebimach podczas targów, wystaw czy innych imprez o dużym zasięgu. Warto z takich możliwości skorzystać. To klient dostarcza materiały na temat firmy, jej oferty i oczekiwanego zakresu produkcji filmu, łącznie z materiałami fotograficznymi, które będzie można wykorzystać w filmie i postprodukcji w zakresie korekcji barwnych, dźwięku i efektów wizualnych. My przygotujemy materiał w zakresie montażu, udźwiękowienia, efektów specjalnych oraz napisów lub lektora, wszystko według indywidualnych potrzeb klienta i konkretnych oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej indywidualnie opracowanej oferty w zakresie postprodukcji video, jaką możemy Państwu zaproponować.

Klienci

Z naszych usług
skorzystali między
innymi

Mixedmedia

ul. Plac Zwycięstwa 2
90-312 Łódź

 

Paweł Pluciński
tel. 533-275-905
pawel@mixedmedia.pl

Bartłomiej Nowak
tel. 666-20-8888
biuro@mixedmedia.pl