Reklama Google ADwords Elbląg

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Elbląga
Strony www i reklama internetowa

Efektywna forma reklamy internetowej
Zdobywaj klientów – już w 24 godziny!

Promocja w Internecie ma coraz większe znaczenie w działaniach marketingowych podejmowanych przez poszczególne firmy. Duża część potencjalnych klientów, praktycznie każdej branży, korzysta dzisiaj z sieci w celu znalezienia najkorzystniejszej oferty. Konkurencja jednak jest duża. Codziennie powstają nowe strony. Bez odpowiedniej promocji, szanse, że Internauta trafi akurat na naszą witrynę i będzie miał okazję zapoznać się z naszą propozycją, jest stosunkowo niewielkie. Istnieje wiele różnych sposobów na reklamę w Internecie. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych są z pewnością kampanie AdWords, czyli inaczej linki sponsorowane.

Reklama AdWords ma postać linków, które pojawiają się w Google oraz wszystkich serwisach, które korzystają z jej listy wyszukiwania (np.: Onet, Interia). Linki są widoczne na pierwszej stronie, ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania lub też z ich prawej strony. Są to miejsca najbardziej widoczne dla użytkownika. W dodatku masz pewność, że adres Twojej witryny zawsze będzie na pierwszej stronie. AdWords mogą być również wyświetlane, w postaci linku, grafiki lub filmu wideo, w sieci partnerskiej Google. Obejmuje ona różne witryny, blogi, jak również programy pocztowe. Można jednocześnie korzystać z obu platform lub tylko jednej z nich.

AdWords dają możliwość dotarcia ze swoją ofertą do sprecyzowanego kręgu odbiorców. Reklamy wyświetlane są, gdy użytkownik wpisze wybrane przez Ciebie słowo kluczowe. Oznacza to, że linki ukazują się tylko tym Internautom, którzy potencjalnie mogą być zainteresowani Twoimi produktami/usługami. Takiej dokładności nie daje żadna inna forma reklamy. W przypadku radia, czy telewizji, spoty i ogłoszenia są kierowane do wszystkich, którzy akurat mają włączone odbiorniki. Nie ma możliwości zweryfikować ile z tych osób mogłoby być naszymi potencjalnymi klientami. Jak również ile osób, które mogłaby zainteresować nasza oferta akurat ma wyłączone odbiorniki.

Dodatkowym atutem w przypadku kampanii AdWords, jest fakt, że płacisz jedynie za kliknięcie użytkownika, a nie za samo wyświetlenie. Jeżeli Internauta, po ujrzeniu reklamy, postanowił odwiedzić Twoją stronę, to jest szansa, że skorzysta on z Twojej oferty. Płacisz więc jedynie za określony rezultat.

Przeprowadzenie skutecznej i najbardziej optymalnej dla Twojej firmy kampanii linków sponsorowanych, wymaga odpowiedniego skonfigurowania konta AdWords oraz szybkiej reakcji na zachodzące zmiany. W perspektywie czasu może to się okazać czasochłonne i męczące. Z myślą o wygodzie naszych klientów proponujemy pełną obsługę kampanii ADWords. Świadczymy usługi m.in. na terenie Elbląga i okolic. Pomożemy dobrać Ci najbardziej korzystny zestaw słów kluczowych oraz stawki za jedną kliknięcie (od jej wysokości w stosunku do konkurencji, zależy pozycja Twojej reklamy wśród innych). Zajmiemy się również bieżącą analizą Twojej kampanii.