Reklama Google ADwords Katowice

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Katowic
Strony www i reklama internetowa

Efektywna forma reklamy internetowej
Zdobywaj klientów – już w 24 godziny!

Samo posiadanie strony internetowej przez przedsiębiorstwo, nie jest jeszcze gwarancją sukcesu w sieci. Konkurencja w Internecie jest równie duża, jak w realnym świecie, a w niektórych wypadkach nawet większa. Dlatego tak ważna jest promocja. Musisz być widoczny dla swoich potencjalnych klientów. Inaczej nie będą oni mieli nawet okazji, aby zapoznać się z Twoją ofertą.

Kampanie AdWords są jednym ze sposobów na promocję własnej strony w Internecie. Jest to płatna usługa oferowana przez Google. Biorąc po uwagę, że obecnie ponad 90% Polaków korzysta właśnie z tej wyszukiwarki, to jest to metoda, która zapewnia wysoki poziom skuteczności. AdWords przybierają formę linków sponsorowanych, które wyświetlana są na samej górze lub u góry z prawej strony listy wyników wyszukiwania po danym słowie kluczowym. Takie ich umiejscowienie sprawia, ze są one natychmiast widoczne dla potencjalnych klientów. Masz pewność, że zawsze będziesz na pierwszej stronie.

Dzięki wyborowi odpowiednich słów i fraz kluczowych, reklamy nie są wyświetlane przypadkowym użytkownikom, ale tym którzy naprawdę mogą być zainteresowani Twoją ofertą. Takiej precyzji nie zapewni Ci żadna z tradycyjnych metod reklamy, jak spoty telewizyjne, czy ogłoszenia radiowe. Poza tym płacisz jedynie za uzyskanie pożądanego rezultatu, czyli za kliknięcie przez użytkownika linku do Twojej strony internetowej. Twoja pozycja przy wyświetlaniu reklam zależy od stawki jaką ustalisz za kliknięcie. Kampanie AdWords są niezwykle skuteczne w generowaniu ruchu na witrynie, a to ma związek z takimi czynnościami, jak: rejestracja na stronie, zamawianie newsletterów, wypełniania formularzy, czy wreszcie zakup znajdujących się w ofercie produktów/usług.

Kampanie AdWords umożliwiają umieszczanie linków sponsorowanych w sieci wyszukiwania Google, która obejmuje wszystkie serwisy, korzystające z jej listy wyszukiwania, np.: Onet, Interia. Drugim miejscem, w którym można zamieszczać swoje reklamy jest sieć stron partnerskich, do której należą różne witryny, blogi i programy pocztowe. Można zdecydować się tylko na jedną z tych platform lub korzystać z obu.

Niezwykle istotne dla skuteczności linków sponsorowanych jest dobranie najbardziej optymalnych parametrów i odpowiednie skonfigurowanie konta AdWords. Dzięki temu będzie można na bieżąco monitorować przebieg całej kampanii i szybko reagować na zmiany. Taka codzienna analiza może być bardzo czasochłonna, dlatego też nasza firma oferuje pełną obsługę kampanii AdWords od jej wystartowania, aż do zakończenia. Nasza firma prowadzi działalność m.in. na terenie Katowic i jego okolic. Pomożemy dobrać Ci najbardziej dla Ciebie korzystne stawki za jedno kliknięcie, a także takie słowa kluczowe, które pozwolą na odnalezienie Twojej oferty przez jak największą grupę potencjalnych klientów. Z nami Twoja reklama będzie skuteczna.