Reklama Google ADwords Kołobrzeg

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Kołobrzegu
Strony www i reklama internetowa

Efektywna forma reklamy internetowej
Zdobywaj klientów – już w 24 godziny!

Internet jest medium o niezwykle dużych możliwościach, także reklamowych. Jednym z bardziej popularnych metod promocji są kampanie AdWords, czyli tzw. linki sponsorowane. Jest to specyficzna forma reklamy, która udostępniona została przez Google na dwóch platformach. Pierwsza z nich to sieć wyszukiwania, czyli wszystkie strony, które korzystają z listy wyników Google. Natomiast druga to sieć partnerska, czyli witryny, blogi, ale także programy pocztowe, które nawiązały z Google współpracę w zakresie wyświetlania reklam.

Czemu jest to skuteczne? Po pierwsze, wykupując linki sponsorowane, zyskujesz pewność, że będziesz zawsze widoczny, gdyż reklamy wyświetlane są na samej górze pierwszej strony z wynikami wyszukiwania. Po drugie, z listy wyników Google korzysta w Polsce ponad 90% Internautów. Jest to ogromna liczba potencjalnych klientów.

Kampanie AdWords przybierają postać linków, które ukazują się ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania lub też z prawej ich strony w specjalnie oznaczonym polu. Sami wybieramy po jakich słowach kluczowych będą one wyświetlane. W ten sposób możemy precyzyjnie określić grupę docelową, do której ma być skierowana nasza reklama. Użytkownicy, którzy wpisują wybraną przez nas frazę, mogą być potencjalnie zainteresowani naszą ofertą, gdyż szukają na ten temat informacji. Szansa, że taki Internauta stanie się kupującym jest dużo większa niż w przypadku gdy nasza reklama ukaże się przypadkowemu użytkownikowi. Linki sponsorowane dają także możliwość nakierowania reklamy tylko na wybrany region, co jest istotne w przypadku przedsiębiorstw działających na skalę lokalną.

W przypadku AdWords, płacisz za konkretne rezultaty, czyli kliknięcie użytkownika na Twoją reklamę. Nie ważne ile razy Twoja strona zostanie wyświetlona, koszty ponosisz tylko i wyłącznie wtedy, gdy poprzez kliknięcie na link ktoś przeniesie się na Twoją stronę.

Konta AdWords dają możliwość kontroli wielu różnych aspektów związanych z prowadzeniem tego typu kampanii. Analiza i optymalizacja poszczególnych elementów, a także czuwanie nad prawidłowym przebiegiem całej kampanii, może być zajęciem męczącym i czasochłonnym. Nasza firma proponuje Państwu pełna obsługę w tym zakresie.

W pierwszej kolejności najistotniejszy jest wybór słów kluczowych oraz stawek za pojedyncze kliknięcie. Od ustalonej kwoty zależy pozycja naszej strony wśród pozostałych linków sponsorowanych po danej frazie. My pomożemy tak dobrać Ci te składniki, aby stosunek poniesionych kosztów do uzyskiwanych efektów, był dla Ciebie jak najbardziej korzystny. W trakcie trwania kampanii istnieje możliwość zmiany i dostosowania słów kluczowych oraz treści reklam, np.: do aktualnych promocji i zmieniającej się oferty. Wyświetlanie AdWords można również w każdej chwili wstrzymać i ponownie uruchomić w dowolnie wybranym momencie. Tak duże możliwości pozwalają na zoptymalizowanie całego procesu zgodnie z wymaganiami i potrzebami indywidualnego klienta.