Reklama Google ADwords Opole

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Opola
Strony www i reklama internetowa

Efektywna forma reklamy internetowej
Zdobywaj klientów – już w 24 godziny!

Każdy wie, ze reklama jest dźwignią handlu. Prawda ta znajduje swoje potwierdzenie także w przypadku Internetu. Jeśli chcemy pozyskać klientów, musimy zadbać o promocję naszej strony internetowej. Szanse, że ktoś potencjalnie zainteresowany naszą ofertą, przypadkiem znajdzie naszą witrynę, nie są zbyt duże. W Internecie jest zbyt wile możliwości, by zdawać się na przypadek. Wśród wielu dostępnych rozwiązań, jednym z najpopularniejszych są kampanie AdWords, które przybierają formę linków sponsorowanych. Jest to reklama w sieci wyszukiwania Google, która obejmuje wszystkie witryny korzystające z jej listy wyników (np.: Onet, Interia), oraz sieci partnerskiej, na którą składają się witryny, blogi, a także programy pocztowe, które współpracują z Google w zakresie wyświetlania reklam.

Linki sponsorowane mogą się ukazać w specjalnie oznaczonych polach: ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania albo z ich prawej strony, czyli miejscach widocznych dla użytkownika. Nie musisz się już martwić na której stronie zostanie wyświetlony link do Twojej witryny. Z AdWords, zawsze będziesz na pierwszej stronie.

Dzięki linkom sponsorowanym mamy możliwość skierowania swojej reklamy do dowolnie wybranego kręgu odbiorców. Poprzez określenie słów kluczowych, a nawet regionu, możemy dotrzeć z naszą ofertą do precyzyjnie określonej grupy użytkowników, którzy potencjalnie mogą być nią zainteresowani. Takiej dokładności nie daje nam żadna inna, tradycyjna forma reklamy. Spoty telewizyjne, czy ogłoszenia radiowe docierają do wszystkich, którzy mają akurat włączone odbiorniki.

W przypadku AdWords nie płacimy od wyświetlenia reklamy, ale od każdego kliknięcia na nią, czyli tak naprawdę od każdego potencjalnego klienta. W takim systemie mamy pewność, że ponosimy koszty za pewien określony efekt. Wiemy, że użytkownik naprawdę zobaczył i zwrócił uwagę na naszą stronę internetową, gdyż wykonał określoną akcję. Wysokość przeznaczonego na reklamę budżetu oraz opłat możemy ustalić samodzielnie i zmieniać w trakcie trwania kampanii w zależności od zmieniających się warunków. Od tego parametru zależy pozycja naszej witryny na liście reklam.

Skuteczność kampanii linków sponsorowanych wzrasta jeżeli jest odpowiednio zarządzana. Konto AdWords daje sporo różnych możliwości. Jego obsługa może okazać się bardziej czasochłonna niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Dlatego też nasza firma proponuje Państwu pełną obsługę kampanii AdWords od momentu jej rozpoczęcia, aż do zakończenia. Swoje usługi świadczymy m.in. dla przedsiębiorstw z Opola i okolic. Pomożemy Ci tak skonfigurować cały proces, aby ponoszone przez Ciebie koszty były jak najbardziej adekwatne do osiąganych rezultatów. Kluczowe parametry, takie jak np.: frazy kluczowe, czy stawki za jedno kliknięcie można zmieniać w trakcie trwania kampanii w zależności od zaistniałych okoliczności. W każdej chwili można także wstrzymać wyświetlanie linków sponsorowanych.