Reklama Google ADwords Rzeszów

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Rzeszowa
Strony www i reklama internetowa

Efektywna forma reklamy internetowej
Zdobywaj klientów – już w 24 godziny!

Sformułowanie – reklama dźwignią handlu – sprawdza się także w przypadku Internetu. Bez odpowiedniej promocji nawet najbardziej atrakcyjna strona internetowa może pozostać niezauważona. Zasoby sieci codziennie powiększają się o nowe witryny. Konkurencja w sieci jest spora. Dlatego też, jeśli chcemy skorzystać z możliwości, jakie daje Internet, musimy nakierować potencjalnych klientów na Twoją ofertę. Jedną z najczęściej stosowanych metod w tym zakresie są kampanie AdWords. Przybierają one postać linków sponsorowanych, które wyświetlają się na górze naturalnych wyników wyszukiwania w Google lub też w jej sieci witryn partnerskich. Można równolegle wykorzystywać obie te platformy lub skupić wszystkie środki tylko na jednej z nich.

Parametry związane z obsługą całej kampanii można zmieniać w czasie jej trwania i dostosowywać do zaistniałych warunków. Analiza bieżącej sytuacji i sprawna obsługa konta AdWords są niezbędne dla osiągnięcia pożądanych rezultatów. Jest to jednak proces, który może być bardziej żmudny i czasochłonny, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Nasza firma prowadzi działalność m.in. na terenie Rzeszowa i zajmuje się kompleksową obsługą kampanii linków sponsorowanych – od momentu jej rozpoczęcia aż do samego końca. Pomożemy Ci w konfiguracji konta i doborze najkorzystniejszych słów kluczowych oraz opłat. Kampanie linków sponsorowanych dają duże możliwości w dziedzinie zarządzania. W każdej chwili można wstrzymać i ponownie uruchomić wyświetlanie reklam w bardziej sprzyjającej sytuacji. Istnieje również możliwość generowania raportów, które pozwalają na kontrolę różnych aspektów prowadzonej kampanii.

Dzięki AdWords możesz być pewien, że Twoja witryna zawsze znajdzie się na pierwszej stronie i to w miejscach widocznych dla każdego użytkownika – powyżej wyników wyszukiwania lub po prawej stronie w specjalnie oznaczonych polach. Konkretne miejsce, w którym zostanie wyświetlony link do Twojej strony internetowej, jest uzależnione od zadeklarowanej stawki za jedno kliknięcie. Sam możesz wybrać jej wysokość – im wyższa, tym bardziej eksponowana pozycja. Ty także decydujesz o wielkości budżetu na reklamę. Nie ponosisz kosztów za samo wyświetlenie linku, jak w przypadku tradycyjnych form reklamy, ale za kliknięcie, czyli konkretną czynność wykonaną przez użytkownika. Dlatego też jest to jedna z najpopularniejszych metod promocji w sieci.

Linki sponsorowane ukazują się po wybranych słowach kluczowych, czyli tylko tym użytkownikom, którzy potencjalnie mogą być zainteresowani naszą ofertą. Jeśli ktoś wpisuje w wyszukiwarkę frazę, związaną z prowadzoną przez nas działalnością, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest on naszym potencjalnym klientem. Możemy również ograniczyć wyświetlanie reklam do konkretnego regionu. Takiej precyzji nie zapewni nam żadne inne medium.