Reklama Google ADwords Szczecin

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Szczecina
Strony www i reklama internetowa

Efektywna forma reklamy internetowej
Zdobywaj klientów – już w 24 godziny!

Czy chcesz być pewien, że Twoja witryna zawsze znajdzie się na pierwszej stronie listy wyszukiwania po danym słowie kluczowym? Czy chcesz, aby link do Twojej strony internetowej był zawsze widoczny dla użytkowników? Istnieje sposób, aby osiągnąć te cele – kampanie AdWords. Jest to rodzaj reklamy umieszczanej w sieci wyszukiwania Google oraz sieci jej stron partnerskich. Przybierają one formę linków sponsorowanych, które są wyświetlane w specjalnie oznaczonych polach, z prawej strony lub powyżej listy naturalnych wyników wyszukiwania. Dzięki temu są bardzo dobrze widoczne.

Zanim rozpoczniemy właściwą kampanię, musimy zastanowić się nad odpowiednim ustawieniem kilku podstawowych parametrów. Przede wszystkim należy dobrać odpowiednie słowa kluczowe. Reklamy będą wyświetlane razem z wynikami wyszukiwania po wybranych frazach. Można także, zamiast kampanii ogólnopolskiej, zdecydować się na konkretny region lub miasto. Innym ważnym czynnikiem jest wielkość budżetu oraz wysokość opłat za pojedyncze kliknięcie. Nasza firma przeanalizuje sytuację Twojego przedsiębiorstwa i pomoże dobrać Ci najkorzystniejsze stawki. Zajmujemy się pełną obsługą kampanii linków sponsorowanych m.in. dla firm ze Szczecina i okolic. Konfiguracja konta AdWords i codzienne czuwanie nad prawidłowym przebiegiem całej kampanii może być zajęciem kłopotliwym. Z nami będziesz miał profesjonalną reklamę dostosowaną do Twoich potrzeb, a przy tym zaoszczędzisz czas.

W przypadku AdWords płacisz jedynie za konkretne rezultaty. Dopóki ktoś nie kliknie na Twój link, nie ponosisz żadnych kosztów. Prawdopodobieństwo, że osoba, która otworzyła stronę internetową poprzez link sponsorowany, skorzysta z Twojej oferty, jest dużo większe, niż gdyby tylko go zobaczyła. Zatem płacisz za osiągnięcie pewnego konkretnego efektu. Stawka za jedno kliknięcie nie jest wielkością stałą. Można ją ustalić samodzielnie, a także zmieniać w trakcie trwania kampanii. Parametr ten jest o tyle istotny, że właśnie od niego zależy pozycja Twojej strony pośród innych wyświetlanych reklam. Im słowo/fraza jest bardziej popularne, tym wyższa stawka będzie potrzebna, żeby się “przebić”.

Poprzez wybór fraz kluczowych, AdWords dają możliwość bardzo dokładnego doboru grona odbiorców. Reklama jest wyświetlana tylko tym użytkownikom, którzy potencjalnie mogą być zainteresowani produktami/usługami z Twojej oferty. Jest to precyzja, której nie zapewni nam żadna inna forma promocji. Podczas trwania kampanii można wstrzymać wyświetlanie reklam po danym słowie kluczowym i uruchomić wyświetlanie linków po innej frazie. Istnieje także możliwość edycji treści samej reklamy i dopasowania jej do zmieniającej się oferty przedsiębiorstwa. Możliwości elastycznego dostosowania kampanii do aktualnych potrzeb są naprawdę duże. Decydując się na współpracę z naszą firmą, masz pewność, że wszystkie opcje zostaną w pełni wykorzystane.