Reklama Google ADwords Warszawa

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Warszawy
Strony www i reklama internetowa

Efektywna forma reklamy internetowej
Zdobywaj klientów – już w 24 godziny!

Dzisiaj nie wystarczy tylko posiadać stronę internetową, trzeba ją jeszcze odpowiednio rozreklamować. Jedną z często stosowanych w tym zakresie metod są kampanie AdWords. Jest to system, który pozwala na wyświetlanie reklamy, w postaci linków sponsorowanych, w wynikach wyszukiwania Google i serwisów, które z nich korzystają (z polskich portali jest to np.: Onet i Interia). Istnieje również możliwość wyświetlania reklam na witrynach i blogach, które współpracują w ramach programu Google AdSense. W tym wypadku, oprócz zwykłego linku, mamy także do wyboru opcję graficzną i film wideo Można korzystać jednocześnie z reklamy w sieci wyszukiwania i sieci partnerskiej albo tylko z jednej z tych opcji.

AdWords w wynikach wyszukiwania mogą pojawić się w dwóch miejscach: ponad listą naturalnych wyników wyszukiwania (w specjalnie oznaczonym boksie) lub po ich prawej stronie. Można wcześniej określić, czy reklama ma pojawiać się w całej Polsce, czy tylko w wybranym regionie. Pozycja witryny pośród innych reklamowanych stron zależy w głównej mierze od płaconej stawki. Opłaty za reklamę w Google są uzależnione od kliknięcia. Istotne jest ile razy link do naszej strony został kliknięty, a nie ile razy nasza reklama została wyświetlona.

Linki sponsorowane pojawiają się wraz z wynikami wyszukiwania po słowach kluczowych, które wybraliśmy. Dzięki temu możemy ukierunkować naszą reklamą tylko na tych Internautów, którzy potencjalnie mogą być zainteresowani naszą ofertą. Wyobraźmy sobie, że akurat założyliśmy firmę w Warszawie, która zajmuje się sprzedażą akcesoriów budowlanych. Przypuszczalnie jedną z fraz, które wybierzemy będzie “akcesoria budowlane Warszawa”. Teraz jeśli ktoś będzie szukał w sieci informacji o produktach, używając właśnie takiej frazy, będzie mógł zobaczyć odnośnik na naszej strony. Prawdopodobieństwo, że osoba, która akurat poszukuje akcesoriów budowlanych i kliknie na nasz link, stanie się naszym klientem, jest spore.

Linki sponsorowane tworzone są na dwa główne sposoby. Można je generować poprzez odpowiedni dobór słów kluczowych lub poprzez wybór konkretnych witryn, na których będą wyświetlane reklamy AdWords. Każdy z tych sposobów daje możliwość ukierunkowania kampanii na konkretnego klienta docelowego. Tradycyjne formy reklamy, jak spoty telewizyjne, reklama w radiu, plakaty, czy ogłoszenia w prasie nie pozwalają na aż taką dokładność.

W Polsce, około 90% użytkowników sieci, korzysta z Google. Możliwości i potencjał handlowy są więc ogromne. Bycie widocznym w Google może okazać się kluczem do sukcesu.
Prowadzenie kampanii AdWords może jednak pochłaniać dużo cennego czasu, a dobór odpowiednich stawek nie jest wcale taki prosty. Nasza firma oferuje pełną obsługę w tym zakresie. Pomożemy Ci dobrać najkorzystniejsze stawki za kliknięcie. Współpraca z naszą firmą to najtańsze z możliwych rozwiązań.