Reklama Google ADwords Włocławek

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Włocławka
Strony www i reklama internetowa

Efektywna forma reklamy internetowej
Zdobywaj klientów – już w 24 godziny!

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć AdWords czyli tzw. linki sponsorowane. Jest to forma płatnej reklamy w Google. Wyświetla się ona powyżej lub z prawej strony naturalnych wyników wyszukiwania. Jest to jedna z bardziej skutecznych metod promocji w sieci. Obecnie, w Polsce z wyszukiwarki Google korzysta ponad 90% Internautów. Dla przedsiębiorstw jest to ogromna liczba potencjalnych klientów. Dzięki AdWords będziesz mógł być dla nich od razu widoczny. Twoja reklama zawsze będzie na pierwszej stronie listy wyników.

AdWords jest typem reklamy kierowanej do bardzo konkretnej grupy odbiorców. Ukazują się one tylko tym użytkownikom, którzy wpisali wybrane przez Ciebie słowa kluczowe. Prawdopodobieństwo, że będą oni potencjalnie zainteresowani Twoją ofertą jest dużo większe niż w przypadku wyświetlania ogłoszeń przypadkowym Internautom. Dodatkowo możesz również ograniczyć wyświetlanie swoich linków sponsorowanych do konkretnego regionu lub miasta. Takiej precyzji nie osiągniesz nawet w przypadku spotów telewizyjnych.

Opłaty za linki sponsorowane związane są z kliknięciami, a nie wyświetleniami, czyli już za pewien konkretny rezultat. Płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik przeniesie się na Twoją stronę. Twoja pozycja na liście ukazujących się reklam zależy natomiast od stawki, jaką ustalisz za jedno kliknięcie. Kwota, jaką przeznaczysz zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i priorytetów.

AdWords mogą być wyświetlane na dwóch platformach. Przede wszystkim ukazują się w postaci linku razem z wynikami wyszukiwania w Google i na wszystkich serwisach, które korzystają z jej listy, jak np.: Interia, czy Onet. Drugą możliwością jest sieć partnerska Google. Jest to duża grupa witryn, blogów i innych produktów internetowych, które współpracują przy wyświetlaniu AdWords. Tutaj reklama może mieć formę nie tylko linku, ale również filmu wideo lub grafiki. Swoją kampanię możesz rozplanować na jedną z tych platform, ale również na obie.

Najwyższą skuteczność w przypadku linków sponsorowanych można osiągnąć przy odpowiedniej optymalizacji konta AdWords. Nasza firma pomoże Ci wybrać właściwe słowa kluczowe oraz stawki za kliknięcie. Parametry te w czasie trwania kampanii należy dopasowywać do zaistniałej sytuacji. Frazy powinny być dobrane tak, aby klienci łatwo mogli dotrzeć do Twojej oferty. Można je, w zależności od aktualnej oferty, zmieniać. Również treść reklam można edytować np.: w zależności od aktualnych promocji. Kampanię, w postaci linków sponsorowanych, można w każdej chwili wstrzymać i uruchomić ponownie w bardziej dogodnym momencie. Naszą rolą będzie analiza wszystkich tych czynników i kontrola nad przebiegiem całego procesu.

Nasza firma zorganizuje Ci kampanię tak, aby stosunek poniesionych kosztów do osiąganych efektów był dla Ciebie jak najbardziej korzystny. Nasze usługi świadczymy m.in. na terenie Włocławka i okolic.