Reklama Google ADwords Wrocław

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Wrocławia
Strony www i reklama internetowa

Efektywna forma reklamy internetowej
Zdobywaj klientów – już w 24 godziny!

Kampania AdWords, która jest usługą oferowaną przez Google, to jeden ze sposobów na promocję strony internetowej, a tym samym również firmy. Obecność w Internecie jest dzisiaj dla każdego przedsiębiorcy niezwykle istotna. Sieć internetowa to olbrzymie możliwości, z których jednak trzeba umieć skorzystać. Stworzenie strony internetowej to dopiero pierwszy krok na drodze do sukcesu. Następnym etapem jest jej promocja i reklama. Twoi potencjalni klienci muszą w ogóle wiedzieć, że Twoja witryna w sieci istnieje. Dopiero wtedy mogą na nią wejść i zapoznać się z Twoją ofertą. Bez odpowiedniej promocji, nawet najkorzystniejsza propozycja, nie ma szans na odniesienie sukcesu.

AdWords w stosunku do bardziej tradycyjnych form jak spot telewizyjny, ogłoszenie w gazecie, czy bilbord, ma pewne istotne zalety. Przede wszystkim można dokładnie określić odbiorców takiej reklamy. Zostanie ona wyświetlona tylko tym, którzy potencjalnie są nią zainteresowani. Taka reklama zostanie umieszczona od razu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, dla wybranej frazy kluczowej, w postaci linków sponsorowanych. Wyobraźmy sobie, że mamy kwiaciarnię we Wrocławiu. Wybierzmy sobie wyrażenie “kwiaty Wrocław”. Tylko jeśli ktoś będzie szukał właśnie takiej frazy zostanie mu wyświetlona nasza reklama. Dzięki temu nasza reklama jest precyzyjnie ukierunkowana na grupę docelową. Takiej dokładności nie uzyskamy przy pomocy tradycyjnych ogłoszeń, czy plakatów.

AdWords umieszczane są na samej górze lub po prawej stronie wyników wyszukiwania w sieci wyszukiwania Google. Z samej wyszukiwarki Google korzysta w Polsce około 90% użytkowników Internetu. Jest to bardzo duża grupa potencjalnych klientów. Warto dodać, że, reklamy wyświetlane są również w innych portalach, które korzystają z wyników wyszukiwania Google (Interia, Onet). Kolejność wyświetlania poszczególnych linków jest uzależniona od ustalonego kosztu za kliknięcie (w wypadku AdWords nie płacimy za wyświetlenie, ale za kliknięcie użytkownika na link). Im bardziej konkurencyjna fraza, tym będziemy musieli więcej zapłacić za bardziej eksponowane miejsce.

Kampanie AdWords dają również możliwość umieszczenia linku do swojej strony w sieci stron partnerskich Google. Obejmuje ona nie tylko witryny internetowe, ale również programy pocztowe i blogi). Reklama wyświetlana jest w wydzielonym polu, które oznaczone jest napisem “Reklama Google”. Może mieć ona postać linku, jak w wyszukiwarce, wideo lub obrazka graficznego. Przy wyborze tej platformy, istnieje możliwość wyświetlania reklam tylko na wybranych stronach lub po słowach kluczowych (kierowanie kontekstowe).

Reklama w Google jest dzisiaj jedną z najczęściej stosowanych metod promocji w Internecie. Jednak odpowiednie zarządzanie nią może okazać się zbyt czasochłonne. Dlatego też w ofercie naszej firmy znalazła się kompleksowa obsługa tego typu kampanii. Prowadzimy kampanie AdWords dla przedsiębiorstw z terenu Wrocławia i okolic.