USŁUGI MARKETINGU TREŚCI

Content Marketing – jest jednym z głównych narzędzi SMM

Regularna komunikacja z docelowymi klientami marki za pomocą przydatnych i fachowych treści zwiększa popularność i wiarygodność firmy. A co za tym idzie, sprzedaż i liczbę referencji.

W
NASZYM
PLANIE

Posty na Instagramie i FaceBook'u

Na stronach sieci społecznościowych możesz tworzyć ukierunkowane kampanie (w formie kreatywnych postów ze zdjęciami i dowcipnym tekstem).

Integracja z YouTube

Jest to nowy, absolutnie niezbędny element planu medialnego każdej firmy z dowolnej branży. YouTube to jeden z głównych dostawców ruchu internetowego.

Recenzje na forach

Fora internetowe tętnią życiem, a każdy post posiada dziesiątki tysięcy odsłon i setki komentarzy.

Posty najlepszych blogerów

Niestety nie ma wielu skutecznych blogerów. Dlatego staramy się włączyć do planu medialnego wiodących blogerów, którzy udowodnili, że potrafią dotrzeć do dużej grupy odbiorców.

Strony niszowe

W niemal każdej branży funkcjonuje co najmniej kilka niszowych witryn, odwiedzanych przez ważną grupę klientów docelowych. Nie maja one milionowej ilości odsłon, ale odwiedzają je osoby, które powinny wiedzieć o Twoich produktach/usługach.

Publikacje w mediach

Ten kanał jest bardzo drogi i modniejszy niż ukierunkowany ruch. Ale jeśli masz poważne plany i informacje o ważnych wydarzeniach, przygotujemy dla Ciebie serię publikacji w mediach.

Cele Content Marketing

Budowanie marki

Informuj odbiorców o korzyściach jakie mogą odnieść współpracując z twoją firmą. Przyciągnij nowych subskrybentów do kanałów komunikacji i spraw, którzy staną się rzecznikami marki dzięki regularnym, przydatnym i eksperckim treściom.

Wzrost sprzedaży

Zaangażuj potencjalnych klientów i informuj o promocjach i ofertach specjalnych. Rozszerz korzyści płynące że sprzedaży nowych produktów.

Promowanie treści

Twórz silne treści, które będą udostępniane w sieciach społecznościowych. Promuj treści w sieciach społecznościowych wśród docelowych odbiorców, aby zwiększyć swój zasięg. Prowadź bloga, aby przyciągnąć nowych potencjalnych klientów korzystających z wyszukiwarek.

Dlaczego my?

Wzrost konwersji stron internetowych

Wizualna poprawa twojej strony

Kompleksowa strategia dla nowych rodzajów marketingu

Liderzy marketingu internetowego w regionie

Zamów naszą ofertę!

Klauzula RODO: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Firma Mixedmedia Bartłomiej Nowak, Pl. Zwycięstwa 2, 90-312 Łódź.

rozwiń by przeczytać całość...