Drukowanie ulotek, folderów, plakatów i katalogów

imac_3.2

Z naszą agencją reklamową wydrukują Państwo:

  1. ulotki
  2. bloczki i notesy
  3. kalendarze
  4. koperty
  5. papier firmowy
  6. plakaty
  7. katalogi
  8. plakaty
  9. i wiele innych.

Dzięki wieloletniej współpracy z drukarniami cyfrowymi i offsetowymi możemy zaoferować konkurencyjne ceny i wysoką jakość wydruków.

milenium

Pomimo systematycznego wzrostu nasycenia przestrzeni medialnej cyfrowymi środkami przekazu wcale nie zmniejsza się zapotrzebowanie na wydawnictwa drukowane. Zmieniają jednak one swoją formę dostosowując się do aktualnych trendów rynkowych. Reklamy drukowane w czasopismach czy gazetach pozwalają na bardziej skuteczne dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej, gazetki reklamowe i ulotki umożliwiają bardzo efektywne zastosowanie w ściśle określonym miejscu i czasie.

Oferujemy pełną obsługę zleceń na wydawnictwa drukowane, od projektu graficznego, przygotowanie logotypu, sloganu, tekstu, poprzez przygotowanie do druku, dobór papieru, technik drukarskich i zlecenie wykonania w odpowiednio wyposażonej drukarni, aż po kontrolę jakości i odbiór nakładu. Przygotowanie materiałów do druku wykonujemy na specjalistycznym oprogramowaniu uwzględniającym technologiczne możliwości i potrzeby maszyn drukarskich.

W zależności od potrzeb zleceniodawcy możemy wykonać zarówno przygotowanie całości materiału autorskiego, jak i przyjąć do opracowania dostarczony materiał zleceniodawcy. Przygotowanie do druku materiału o opracowanej treści wymaga obliczenia ilości arkuszy wydawniczych, stanowiących podstawę wyceny wykonywanych prac wydawniczych. Stanowi to jeden elementów procesu wykonywanego w całości przy zastosowaniu technologii DTP, stosowanej również do tworzenia publikacji elektronicznych. Każdy tworzony przez nas materiał powstaje od razu w postaci elektronicznej w profesjonalnych programach do edycji tekstów i grafiki, ale możemy również wykonać digitalizację dostarczonych przez zleceniodawcę materiałów analogowych, zdjęć, przeźroczy czy grafik.

pawlo

Poszczególne elementy graficzne podlegają następnie indywidualnej obróbce, a na tekst jest nanoszona korekta. Najważniejszą częścią prac DTP jest przygotowanie z tych wszystkich elementów gotowego projektu stron publikacji, łącznie z naniesieniem informacji dla drukarza. Możemy wykonać cyfrową składkę, czyli pełny obraz całego dokumentu. Bywa bardzo przydatny, jeśli zleceniodawca będzie chciał go wykorzystać przy innym zleceniu, lub w innej drukarni. Gotowy projekt jest zapisywany w typowo drukarskim formacie postscript, lub w pliku pdf, obsługiwanym również przez wiele aplikacji, w tym ogólnie dostępny Acrobat Reader. Współpraca z wypróbowanymi kontrahentami umożliwia przygotowanie informacji dla stosowanego w drukarni systemu przygotowania produkcji i sterowania maszynami, co bardzo przyśpiesza otrzymanie gotowych wydruków.

Narzędzia DTP możemy wykorzystać również do przygotowania plików zawierających nie tylko obraz, ale również dane o podłożu, na którym będzie on wykonywany. Możemy zatem wykonać projekty opakowań wykonywanych z papieru czy kartonu, liter bądź obrazków z folii samoprzylepnej lub tworzyw sztucznych o różnej fakturze i grubości. Ogromne perspektywy otwierają się przed technologią druku trójwymiarowego, która zbliża ze sobą drukarstwo i inżynierię. Bardzo uważnie obserwujemy nowe technologie i staramy się zawsze oferować klientom usługi nowoczesne i skuteczne.
tu-best
pawlo
milenium