Joomla

Uniwersalny oraz wielokrotnie nagradzany system CMS. Zaprojektowany do tworzenia oraz zarządzania stronami www.

Joomla! stał się najpopularniejszym systemem używanym do obsługi stron www w internecie dzięki swojej prostocie w obsłudze oraz wielkim możliwościom rozbudowy – stronę zbudowaną na Joomla! można z łatwością rozbudowywać o nowe funkcje, komponenty, moduły – dosłownie za kliknięciem myszy będziesz w stanie zainstalować wiele ciekawych rozszerzeń. Joomla! należy do najszybciej rozwijanych projektów Open Source – programów z dostępnym dla każdego kodem źródłowym.

Joomla! Odróżnia od innych systemów zaangażowanie twórców-programistów w utrzymanie rzeczy tak prostymi, jak tylko jest to możliwe, a równocześnie zapewnienie jak najbogatszej funkcjonalności. Efektem powyższych starań jest fakt że osoba nie posiadająca technicznego przygotowania, może za pośrednictwem Joomla! zarządzać małym czy potężnym serwisem WWW w prosty i efektywny sposób, bez ponoszenia kosztów drogiego, komercyjnego oprogramowania.

Do czego jest stosowany Joomla!?

Joomla! służy ludziom na całym świecie do przeróżnych zastosowań: od prostych stron internetowych, rozbudowanych portali i wortali internetowych po rozbudowane kompleksowe aplikacje korporacyjne. Za pomocą Joomla! można prowadzić: strony osobiste i społecznościowe, firmowy lub korporacyjny intranet lub ekstranet, internetowe gazety oraz magazyny, serwisy reklamowe, ogłoszeniowe, promocyjne sklepy internetowe, agencje nieruchomości, sprzedaż lub rezerwację usług, portale tematyczne, naukowe i hobbistyczne, witryny rządowe lub urzędowe, strony szkół, uczelni i kościołów, strony klubów i organizacji niedochodowych, biblioteki, galerie, zbiory dokumentów, e-learning – naukę, kursy, szkolenia na odległość.

Możliwości są wręcz nieograniczone…

Czy Joomla! Jest dla Ciebie?

Joomla! został zaprojektowany z myślą o przyszłym użytkowniku, tak by obsługa witryny była łatwa nawet dla początkujących. Ponieważ Joomla! jest tak łatwy w obsłudze, teraz każdy może z łatwością zarządzać stroną www. Jeśli potrzebują Państwo specjalnej funkcjonalności, Joomla! może być łatwo dostosowany przez tysiące rozszerzeń (zwykle bezpłatnych na licencji GPL license) , które można odnaleźć na stronach Katalogu Rozszerzeń Joomla!.