Kampanie banerowe

Jedną z bardziej skutecznych metod promocji Państwa firmy może być przeprowadzona przez nas kampania banerowa. Ma za zadanie budowanie świadomości marki z wykorzystaniem banerów reklamowych. Jest to animowana forma reklamy w internecie, w której można przedstawić w bardzo przejrzysty. Czytelny dla odbiorcy sposób bieżące promocje produktów i usług firmy, a także jej ofertę. Tego typu dynamiczna reklama wizualna szybko i skutecznie dociera do świadomości potencjalnego klienta. Wpływa korzystnie na wzmocnienie marki i samej oferty firmy, a tym samym na zwiększenie sprzedaży jej produktów i usług.

Prowadzone przez nas kampanie banerowe prezentują Państwa ofertę w najbardziej popularnych portalach internetowych i serwisach powiązanych tematycznie z działalnością firmy. Banery mają na celu przyciągnąć uwagę konsumenta, zachęcić go do skorzystania z oferty i zakupu towaru lub usługi. Są atrakcyjne wizualnie, ciekawe graficznie. Zaprojektowane tak, by skłonić internautę do kliknięcia w reklamę, a tym samym przejścia na stronę firmową reklamodawcy. W ten sposób zwiększa się ilość użytkowników odwiedzających Państwa witrynę. Prowadzi to również do poprawy wizerunku firmy w mediach internetowych. Co przekłada się na zwiększenie sprzedaży produktów ofertowych poprzez zyskanie nowych klientów. O wynikach zawsze informujemy w postaci prezentacji statystyk on- line, dzięki czemu śledzicie Państwo na bieżąco efekty działania reklamy.

Proponujemy elementy animacji w banerach, które przyciągają wzrok odbiorcy reklamy, zwiększając tym samym jej skuteczność. Skupiamy się nie tylko na grafice, ale również na przekazie, który jest bardzo istotny dla przekonania konsumenta do konkretnej marki czy produktu. W skład naszej kompleksowej oferty kampanii banerowej wchodzi kreacja wizualna baneru, skupienie się na wyborze grupy docelowej Państwa reklamy ofertowej, wybranie tym samym miejsc emisji banerów, a także nadzorowanie ich wyświetlania. Bardzo dokładnie analizujemy strony, na których ma się pojawić reklama banerowa, wybieramy strony www o największym potencjale handlowym, konsultując to zawsze z samym reklamodawcą. Zajmujemy się także stroną techniczną kampanii, przystosowując ją do wymagań poszczególnych serwisów internetowych. Tego rodzaju promocja marki to możliwość ogłaszania się na wielu powiązanych tematycznie stronach internetowych jednocześnie, co bardzo skutecznie prowadzi do oczekiwanego efektu w postaci zwiększenia sprzedaży.

Ceny kampanii reklamowych typu banery zależą przede wszystkim od wybrania miejsca emisji reklam, chodzi tutaj zarówno o wybór konkretnego portalu internetowego, jak i miejsca już bezpośrednio na jego stronach. Zwykle rozliczenia następują za wybraną liczbę wyświetleń reklamy, najczęściej jest to 1000 wyświetleń baneru, ewentualnie za same kliknięcia, tutaj z reguły płaci się na zakończenie kampanii. Czasami możliwe jest także pobieranie opłaty za czas emisji konkretnego baneru, niezależnie od ilości jego wyświetleń. Do ceny należy doliczyć analizę stron, jaką szczegółowo przeprowadzimy i samo stworzenie kampanii banerowej.