Pozycjonowanie stron internetowych Elbląg

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Elbląga
Strony www i reklama internetowa

Pomagamy Twojej firmie zdobywać szczyt
zgodnie z zasadami Google…

Ilość różnych portali dostępnych w Internecie jest wręcz niewyobrażalna. Gdy zakładamy stronę internetową dla swojej firmy, istnieje wręcz stuprocentowa pewność, że w sieci już istnieją witryny o podobnej tematyce. Gdy w wyszukiwarkę wpiszemy nazwę świadczonych usług lub sprzedawanych produktów, okaże się jak duża jest nasza konkurencja w tym względzie. Co zatem zrobić, aby to nasza strona była zauważona przez potencjalnego klient wśród tysięcy innych? Po pierwsze należy się zastanowić na co zwraca uwagę i jak szuka informacji przeciętny użytkownik Internetu. Tutaj odpowiedź jest bardzo prosta – korzysta z wyszukiwarki internetowej. W przypadku Polski w przeważającej części są to Google (ponad 90% polskich Internautów). Z badań wynika, że znaczenie dla pozyskania nowych klientów ma jedynie pierwsza strona wyników wyszukiwania. Dzieje się tak z dwóch głównych przyczyn. Po pierwsze ludzie, w przeważającej części, nie mają czasu, aby przeglądać kolejne podstrony. Po drugie zaś wychodzą z założenia, że jeśli witryna znajduje się tak wysoko na liście, to firma musi być sprawdzona i wiarygodna.

Zespół metod i rozwiązań stosowanych w celu umieszczenia strony internetowej jak najwyżej w wynikach wyszukiwania po danym słowie kluczowym, nosi nazwę pozycjonowania. W jego ramach mieści się również późniejsze utrzymanie wysokiej pozycji przez daną witrynę, gdyż kolejność na liście wyszukiwania ciągle może się zmieniać. Jeśli zadania tego podejmą się profesjonaliści, to jest to niezwykle skuteczny sposób promocji w Internecie. Pozycjonowanie to proces, który wymaga czasu i zaangażowania różnych środków. Aby dobrać najbardziej odpowiednie metody i maksymalnie skrócić okres oczekiwania na rezultaty, potrzebna jest wiedza z zakresu funkcjonowania wyszukiwarek internetowych. Każda z nich ma nieco inny system układania swoich list. Wyniki wyszukiwania powstają na bazie informacji dostarczanych przez tzw. roboty internetowe. Są to specjalne programy, które bez przerwy przeszukują sieć i katalogują odnalezione treści. Ich raporty przechowywane są w bazach danych. Od tego jak strona zostanie zaklasyfikowana przez te roboty, zależy jej pozycja na liście określonej wyszukiwarki.

Nasza firma oferuje, m.in. dla firm z rejonu Elbląga i okolic, profesjonalne usługi pozycjonowania w dobrej cenie. Posiadamy niezbędną wiedzę, aby skutecznie przeprowadzić cały proces i dać Ci rezultaty, których oczekujesz, czyli miejsce na pierwszej stronie wyszukiwania. Przeanalizujemy kod Twojej strony i zoptymalizujemy go tak, aby był bardziej przyjazny dla wyszukiwarek. Pomożemy również dobrać Ci najbardziej korzystne słowa/frazy kluczowe dla Twojej branży, biorąc pod uwagę Twoją konkurencję. W swoich działaniach skupiamy się przede wszystkim na wyszukiwarce Google, która jest kluczem do sukcesu w Polsce.