Pozycjonowanie stron internetowych Katowice

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Katowic
Strony www i reklama internetowa

Pomagamy Twojej firmie zdobywać szczyt
zgodnie z zasadami Google…

Przedsiębiorstwa, które zakładają swoje strony w Internecie, zawsze mają nadzieję na pozyskanie w ten sposób nowych klientów. Trzeba jednak pamiętać, że witryn o podobnej tematyce może być w sieci tysiące. Kiedy przeciętny użytkownik poszukuje czegoś w Internecie, wpisuje określone słowo kluczowe w wyszukiwarkę i na podstawie wyświetlonych wyników, stara się znaleźć to, co go interesuje. Przeważnie jednak ogranicza się jedynie do przejrzenia kilku pierwszych stron. Zapoznanie się z wszystkimi lub chociażby większością, zajęłoby zdecydowanie zbyt wiele czasu. Dlatego też istotna dla pozyskania nowych klientów i zwiększenia sprzedaży, jest tylko pierwsza strona listy wyników.

Pozycjonowanie witryny internetowej w wynikach wyszukiwania jest jedną z metod reklamy. Rozwiązania stosowane w jego ramach pozwalają na wyświetlanie danego adresu strony, jak najwyżej na liście wyników konkretnej przeglądarki. Na sukces w tym zakresie składa się wiele czynników. Jest to niezwykle skuteczny sposób promocji, jeśli przeprowadzony jest w sposób profesjonalny. W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć właśnie tego typu usługę. W swoich działaniach skupiamy się przede wszystkim na wyszukiwarce Google, która jest używana przez przeważającą większość Polaków – ponad 90%. Nasza firma świadczy usługi m.in. na terenie Katowic i okolic.

W przypadku pozycjonowania niezwykle istotna jest wiedza z zakresu funkcjonowania danej wyszukiwarki. Każda z nich opiera swoje listy wyników na trochę innych parametrach i algorytmach. Wykaz adresów, który wyświetla się po wpisaniu danego słowa lub frazy kluczowej, powstaje w oparciu o informacje z baz danych Bing, Yahoo, czy też Google. Każda posiada swoje własne. Są one tworzone na podstawie informacji dostarczanych przez programy zwane robotami internetowymi, które działają w sposób automatyczny. Bez przerwy przeszukują one zasoby Internetu w poszukiwaniu treści. Odnalezioną zawartość katalogują. Posiadanie wiedzy na temat mechanizmów ich działania jest jednym z niezbędnych elementów skutecznego pozycjonowania.

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga wykonania wielu czynności, które pomogą w wypromowaniu danej strony internetowej. Naszym zadaniem nie będzie tylko wyprowadzenie serwisu na jak najwyższe miejsce w wynikach wyszukiwania, ale także późniejsze utrzymanie tej wysokiej pozycji. Cały proces należy rozpocząć od analizy kodu witryny, znaczników META, jak również branży i konkurencji danej firmy. Istotny jest także dobór odpowiednich słów kluczowych. Jeśli pozycjonowanie zostanie starannie przeprowadzone, to rezultaty są niezwykle korzystne. Pierwsza strona oznacza więcej odwiedzających, a to z kolei wiąże się ze wzrostem liczby potencjalnych klientów. Stąd już tylko krok do zwiększenia przychodów ze sprzedaży.

Zaufaj profesjonalistom i wypozycjonuj swoją stronę internetową z naszą pomocą. Za niewielką cenę zyskasz możliwość dotarcia ze swoją ofertą do klientów, którzy wcześniej nawet o Tobie nie słyszeli.