Pozycjonowanie stron internetowych Kołobrzeg

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Kołobrzegu
Strony www i reklama internetowa

Pomagamy Twojej firmie zdobywać szczyt
zgodnie z zasadami Google…

Gdy firma zakłada swoją stronę internetową, przeważnie oczekuje wymiernych rezultatów w postaci zwiększenia zysków. Jednak samo posiadanie witryny jeszcze nie gwarantuje sukcesu. Konkurencja w sieci jest często dużo większa niż w realnym świecie. Załóżmy, że w Kołobrzegu jest firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą plastikowych okien. Gdy w wyszukiwarkę wpiszemy „okna plastikowe” to okaże się, że poza stronami innych przedsiębiorstw, wyświetlą się setki innych witryn, których tematyka jest zbliżona do prezentowanej przez tą firmę oferty. Dlatego tak ważna jest promocja. Jednym z najbardziej skutecznych metod w tym zakresie jest pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie to najogólniej zestaw różnych środków wykorzystywanych w celu umieszczenia adresu danej witryny internetowej, jak najwyżej w liście wyszukiwania. Tak naprawdę znaczenie ma jedynie pierwsza strona. W przeważającej części, co potwierdzają badania, po przejrzeniu pierwszych 10 witryn użytkownik rezygnuje z oglądania kolejnych. Ma on przeświadczenie, że znajdujące się najwyżej przedsiębiorstw, są najbardziej godne zaufania. Poza tym nikt nie ma czasu na zapoznawanie się z setkami stron. Brak obecności na pierwszej stronie sprawia, że olbrzymie możliwości jakie daje Internet, nie są w pełni wykorzystywane.

Skuteczne pozycjonowanie ma związek ze znajomością mechanizmów funkcjonowania wyszukiwarek internetowych. Każda z nich, Bing, Yahoo, czy Google, opiera swoją wiedzę o zasobach Internetu, na specjalnych bazach danych. Jednak ich zawartość może być już różna. Bazy danych powstają na podstawie raportów, które dostarczane są przez działające automatycznie tzw. roboty internetowe. Aplikacje te, w sposób ciągły, poruszają się po sieci i przeszukują jej zawartość. Odnalezione po drodze treści są katalogowane. Wyświetlana na ekranie monitora lista wyników wyszukiwania, jest odzwierciedleniem ich pracy.

Dzięki profesjonalnej wiedzy, przeprowadzony przez nas proces pozycjonowania jest niezwykle skuteczny. Czas jego trwania w głównej mierze zależy od popularności wybranych słów kluczowych. Dobór odpowiednich fraz jest jedną z podstawowych czynności. Trzeba zdecydować się na takie, po których naszej oferty mogą szukać potencjalni klienci. W tym celu przeprowadzamy analizę branży oraz konkurencji. Po zoptymalizowaniu kodu strony, podejmowane działania zależą przede wszystkim od sytuacji konkretnej strony. Z pewnością spore znaczenie dla poprawy pozycji na liście ma zgłaszanie strony do wyszukiwarek oraz katalogów branżowych.

Nasza firma koncentruje się głównie na pozycjonowaniu w Google, gdyż obecnie jest to najpopularniejsza wyszukiwarka w naszym kraju. Korzysta z niej przeważająca część Polaków – ponad 90%. Jest to potencjał, który jeśli jest odpowiednio wykorzystany, to może przynieść spore zyski. Pamiętaj, że nawet najlepsza oferta nie będzie skuteczna, jeśli klienci jej nie zobaczą.