Pozycjonowanie stron internetowych Opole

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Opola
Strony www i reklama internetowa

Pomagamy Twojej firmie zdobywać szczyt
zgodnie z zasadami Google…

Nasza firma prowadzi działalność m.in. w Opolu i jego okolicach. Oferujemy Państwu usługi w zakresie profesjonalnego pozycjonowania stron internetowych w wynikach wyszukiwania. W swoich działaniach koncentrujemy się przede wszystkim na Google. Biorąc pod uwagę liczbę użytkowników, którzy korzystają w Polsce z innych wyszukiwarek, mają one niewielkie znaczenie. Google jest wykorzystywane przez ponad 90% polskich Internautów.

Pozycjonowanie polega na wyprowadzeniu danej strony internetowej na jak najwyższe miejsce na liście wyników wyszukiwania po określonym słowie kluczowym. Dla osiągnięcia tego celu stosowane są różne metody i środki. Dlaczego jest to takie ważne? Będąc wyżej, Twoja strona staje się bardziej widoczna dla użytkowników. Trzeba pamiętać, że szukając informacji, nikt nie będzie przeglądał wszystkich wyświetlonych stron. Jest ich zbyt wiele. Jeśli Twoja witryna jest umieszczana dopiero na którejś z kolei podstronie, to szanse, że ktoś ją zobaczy, maleją drastycznie. Z badań wynika, że tak naprawdę znaczenie ma tylko pierwsza strona. Większość Internautów przegląda jedynie pierwszych 10 linków. Bycie widocznym jest kluczem do odniesienia sukcesu w Internecie. Tylko użytkownik, który będzie miał szansę zapoznać się z Twoją ofertą, może zostać Twoim klientem.

Skuteczność pozycjonowania zależy w głównej mierze od wiedzy na temat mechanizmów działania danej wyszukiwarki. Google, Yahoo, czy też Bing mają nieco inny sposób katalogowania stron w bazach danych. Każda z nich wykorzystuje swoje własne programy, które potocznie nazywane są robotami internetowymi. Ich zadanie polega na ciągłym i automatycznym przeszukiwaniu zawartości sieci. Zdobyte przez nie informacje są katalogowane i służą jako podstawa do układania kolejności na liście wyszukiwania. Znając metody działania tych programów, można tak dostosować witrynę, aby była dla nich jak najbardziej wiarygodna.

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga czasu. Nie jest to proces, który można sfinalizować z dnia na dzień. Długość oczekiwania na rezultaty jest uzależniona od kilku czynników. Duże znaczenie w tym względzie ma konkurencyjność wybranych słów kluczowych. Im bardziej popularne, tym proces może być dłuższy i wymagać zastosowania bardziej złożonych metod. Jednak korzyści osiągnięte z pozycjonowania, są z pewnością warte czekania.

Pozycjonowanie rozpoczynamy od dokładnej analizy branży i pozycji konkurencji. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać odpowiednie słowa kluczowe. Jest to bardzo istotne, gdyż cały proces ma na celu pozyskanie klientów. Trzeba, więc wybrać takie frazy, po których użytkownicy przeważnie szukają produktów z Twojej oferty. Teraz można przystąpić do optymalizacji kodu strony. Kolejne działania dopasowywane są do sytuacji indywidualnego klienta. Jedną ze stosowanych metod jest zgłaszanie adresu strony do katalogów branżowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 1 =