Pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Rzeszowa
Strony www i reklama internetowa

Pomagamy Twojej firmie zdobywać szczyt
zgodnie z zasadami Google…

Pozycjonowanie jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów promocji stosowanych w Internecie. Związane jest z kolejnością zamieszczania adresów stron internetowych na listach wyników wyszukiwarek dla danego słowa kluczowego. Pozycjonowanie to zespół różnych metod i środków, które, stosowane łącznie, mają na celu zapewnienie jak najwyższego miejsca w wynikach wyszukiwania, czyli najlepiej na pierwszej stronie. Jest to tak istotne, gdyż Internauci docierają do informacji właśnie poprzez wyszukiwarkę. Prawidłowość ta nie dotyczy tylko takich portali, których adresy są powszechnie znane. Z badań wynika, że większość użytkowników nie zwraca uwagi na linki, które znajdują się poza pierwszą dziesiątką. Po pierwsze jest to efekt braku czasu, a po drugie podświadomego przekonania, że na samej górze znajdują się sprawdzone i najbardziej atrakcyjne oferty – po co zatem marnować czas na przeglądanie pozostałych. W związku z tym, bycie widocznym jest pierwszy krokiem na drodze do pozyskania klientów w Internecie. Nawet ładna strona firmowa z atrakcyjną propozycją nie wystarczy jeśli nikt nie będzie miał szansy, aby ją zobaczyć.

Skuteczne pozycjonowanie zależy od wielu czynników, takich jak np. konkurencyjność wybranych słów kluczowych. Im większa ilość linków wyświetla się po wpisaniu danej frazy, tym pozycjonowanie wymaga zastosowania bardziej skomplikowanych rozwiązań. Z pewnością nie jest to więc proces, którego efekty są widoczne z dnia na dzień. Na rezultaty często trzeba zaczekać. Profesjonalnie przeprowadzony proces opiera się na wiedzy o mechanizmach funkcjonowania wyszukiwarek internetowych. Google, Yahoo, czy też Bing stosują różne algorytmy do budowania baz danych, z których informacje są wykorzystywane do tworzenia list wyników. Wyszukiwarki mają do dyspozycji specjalne programy (tzw. roboty internetowe), których główną funkcją jest przeglądanie zasobów sieci w poszukiwaniu nowych treści. Odnalezione przez nie materiały są następnie katalogowane w postaci, wspomnianych wcześniej, baz danych.

Proces pozycjonowania powinien być poprzedzony dokładną analizą branży oraz pozycji firm konkurencyjnych w Internecie. Na tej podstawie najłatwiej wybrać odpowiednie słowa kluczowe, czyli takie, po których użytkownicy szukają Twoich produktów/usług. Dopiero po przeprowadzeniu wstępnego rozpoznania można przystąpić do optymalizacji kodu strony i innych czynności, które zapewnią witrynie wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego, m.in. dla firm, które mają zlokalizowane są w Rzeszowie. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie odnośnie pozycjonowania, dlatego też swoje działania skupiamy na Google. Dane pokazują, że pozostałe wyszukiwarki mają obecnie stosunkowo niewielkie znaczenie. Z listy wyników Google korzysta ponad 90% Polaków. Możliwość zaprezentowania swojej oferty tak szerokiemu gronu odbiorców jest szansą, którą trzeba wykorzystać.