Pozycjonowanie stron internetowych Szczecin

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Szczecina
Strony www i reklama internetowa

Pomagamy Twojej firmie zdobywać szczyt
zgodnie z zasadami Google…

Pozycjonowanie jest zespołem różnego rodzaju metod i środków, które stosowane są w celu wyprowadzenia adresu promowanej witryny internetowej na pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Jeśli cały proces jest przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie, to okazuje się, iż jest to jedna z najskuteczniejszych metod promowania przedsiębiorstwa w Internecie. Z reguły, na uzyskanie pożądanych rezultatów trzeba jednak poczekać. Jest to złożony proces, który nie może być przeprowadzony z dnia na dzień. Dużo zależy od konkurencyjności słów kluczowych – im większa, tym może zająć on więcej czasu.

Pozycjonowanie trzeba zacząć od dokładnego przeanalizowania branży oraz obecności w Internecie konkurentów z tej samej specjalizacji. Będzie to pomocne przy wyborze słów kluczowych. Należy dobrać takie, po których klienci zwykle szukają produktów/usług z naszej oferty. Następnie można przejść do optymalizacji kodu strony i wdrażania kolejnych rozwiązań. Jedną ze stosowanych metod jest dodawanie adresu strony internetowej do katalogów branżowych.

Praktycznie na każdy temat istnieje w sieci całe mnóstwo, mniej lub bardziej użytecznych, witryn. Przeciętny użytkownik zna adresy tylko najbardziej popularnych, lub swoich ulubionych, serwisów. Gdy chce znaleźć informacje poza nimi, korzysta z wyszukiwarki internetowej. Po wpisaniu słowa lub frazy kluczowej, wyświetlona zostaje lista powiązanych z nimi tematycznie adresów witryn. Tak naprawdę znaczenie ma tylko pierwsza strona. Z badań wynika, że uwaga użytkownika skupia się jedynie na adresach, które znajdują się najwyżej listy wyników. Przeważnie nie ma on czasu, ani ochoty, żeby przeglądać kolejne podstrony. Poza tym wychodzi z podświadomego założenia, że jeśli strona jest tak wysoka, to musi być jedną z najlepszych. Nie ma zatem sensu szukać dalej. Znalezienie się wśród 10 pierwszych wyników ma kluczowe znaczenie dla stron przedstawiających ofertę przedsiębiorstw. Tutaj każdy odwiedzający jest potencjalnym klientem.

Pozycja na liście wyników wyszukiwania to efekt pracy tzw. robotów internetowych. Codziennie przeszukują one zawartość Internetu, a odnalezione treści, katalogują. Powstają specjalne raporty, które są podstawą do tworzenia baz danych. Te z kolei są źródłem dla kolejności stron na liście wyników po danym słowie kluczowym. Każda wyszukiwarka ma swoje własne roboty internetowe., dlatego też ich wyniki mogą się między sobą różnić. Kluczem do skutecznego pozycjonowania jest znajomość mechanizmów katalogowania. My tą wiedzę posiadamy. Nasza firma koncentruje się na pozycjonowaniu w Google, gdyż jest to obecnie najczęściej używana wyszukiwarka w Polsce – ponad 90% Internautów korzysta z jej usług. Pozostałe mają znaczenie raczej marginalne. Działamy m.in. na terenie Szczecina. Nasze usługi w zakresie pozycjonowania to klucz do Twojego sukcesu w Internecie.