Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Warszawy
Strony www i reklama internetowa

Pomagamy Twojej firmie zdobywać szczyt
zgodnie z zasadami Google…

Stronę w Internecie może mieć każdy. Nowoczesne narzędzia oraz tysiące dostępnych szablonów pozwalają na stworzenie ładnej pod względem estetycznym witryny internetowej w przeciągu zaledwie kilku minut. Dlatego też w sieci codziennie pojawiają się nowe serwisy, które dodawane są do, i tak już przecież ogromnych, zasobów Internetu. Każda podstrona, artykuł umieszczony na portalu, posiada swój własny, unikalny adres. Jednak Internauci ich nie pamiętają, jest ich zbyt wiele. Wyjątkiem mogą tu być adresy bardzo popularnych serwisów, które użytkownicy pamiętają albo przechowują w przeglądarce, w zakładce Ulubione.

W celu odnalezienia potrzebnych informacji, użytkownik wpisuje poszukiwaną frazę w wyszukiwarkę internetową, a następnie przegląda otrzymane wyniki. W większości przypadków, Internauci skupią swoją uwagę tylko na pierwszych 10 linkach, które znalazły się na pierwszej stronie wyszukiwania. Wydaje się im, ze skoro są tak wysoko, to musi to coś znaczyć. Poza tym przeważnie nie mają oni czasu, aby dokładnie analizować dziesiątki ofert. Miejsce zajmowane przez stronę w wynikach wyszukiwania ma bardzo duży wpływ na popularność danej witryny. Twoja strona może być niezwykle atrakcyjna i przedstawiać bardzo korzystną ofertę, ale jeśli nikt jej nie zobaczy, to nie ma to w ogóle żadnego znaczenia. Zestaw środków oraz metod stosowanych do wypromowania adresu serwisu internetowego na jak najwyższe miejsce na liście wyszukiwania nazywa się pozycjonowaniem.

Można powiedzieć, że pozycjonowanie jest formą reklamy, z tym że jej odbiorcą nie są użytkownicy, a wyszukiwarki internetowe. W związku z tym stosowane metody są nieco inne. Jeśli jednak nasza reklama zdoła trafić do wyszukiwarek, to osiągniemy nasz cel, czyli wyświetlenie witryny na pierwszej stronie wyników. Tak, jak w normalnej reklamie kluczem jest znajomość charakterystyki grupy docelowej, tak tutaj kluczem jest wiedza na temat mechanizmów działania poszczególnych wyszukiwarek (Google, Yahoo, Bing).

Każda wyszukiwarka nieco inaczej podchodzi do układania list wyników. Powstają one w oparciu o informacje z raportów dostarczanych przez roboty internetowe, które następnie przechowywane są w bazach danych. Roboty internetowe są programami, które cały czas automatycznie przeszukują zasoby Internetu w poszukiwaniu treści. Następnie katalogują zebrane dane.

Popularność witryny komercyjnych w Internecie ma swoje odzwierciedlenie w ilości odwiedzających stronę potencjalnych klientów. Jeśli zaś zamienią się oni w kupujących to efektem końcowym jest wzrost dochodów. Prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji jest wysokie, gdyż pozycjonowanie odbywa się po wybranych słowach kluczowych.

Nasza agencja działa na terenie Warszawy i okolic. Pomożemy Ci wypromować Twoją stronę www. Zasoby Internetu są zbyt duże, aby pozostawić wszystko przypadkowi. Bycie widocznym w sieci jest w dzisiejszych czasach bezcenne, a my oferujemy promocyjne ceny.