Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Wrocławia
Strony www i reklama internetowa

Pomagamy Twojej firmie zdobywać szczyt
zgodnie z zasadami Google…

Pozycjonowanie jest jedną z metod promocji danej strony w Internecie. Sam fakt posiadania strony internetowej nie jest jeszcze dla firmy gwarancją odniesienia sukcesu w Internecie. Przykładowo, wyobraźmy sobie warsztat samochodowy we Wrocławiu, którego właściciel zdecydował się na na założenie własnego portalu w Internecie. W sieci z pewnością istnieje wiele witryn, które tematycznie mogą być do niej zbliżone, a poza tym codziennie pojawiają się nowe. Trudno sobie nawet wyobrazić, jak olbrzymie są dzisiaj zasoby Internetu. Aby potencjalny klient mógł w ogóle zapoznać się z naszą ofertą, musi najpierw trafić na naszą stronę. Jednak mając tak nieograniczone możliwości, w jaki sposób przeciętny użytkownik ma trafić właśnie na naszą witrynę?

Zastanówmy się jaki jest schemat działania Internauty, gdy poszukuje on informacji o interesującym go produkcie. Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że wpisze on nazwę szukanego towaru/usługi, lub frazy z nią powiązane, w wyszukiwarkę internetową. Następnie przejrzy listę wyników. Duża większość użytkowników skupi się jedynie na pierwszej stronie. Po pierwsze z braku czasu, a po drugie z przekonania, ze jeśli coś jest wysoko, to musi być dobre i sprawdzone. Wieloletnie analizy wykazują, że miejsce zajmowane w wynikach wyszukiwania ma ogromne znaczenie dla większości witryn internetowych. Podświadomie będziemy darzyć zaufaniem te portale, które znajdują się najwyżej na liście. W przypadku serwisów komercyjnych, popularność przekłada się na zysk finansowy. Większa liczba odwiedzających to większa liczba potencjalnych klientów, którzy mogą zamienić się w kupujących. Jak zatem sprawić, aby to adres właśnie naszej strony internetowej widniał wysoko na liście wyników wyszukiwania?

Tutaj wracamy do pozycjonowania. Jest to proces, obejmujący zestaw różnych środków i metod, który ma na celu wyprowadzenie adresu danego serwisu na jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania dla określonego słowa kluczowego. Wybierając odpowiednie frazy zyskujemy pewność, że trafią do nas tylko tacy Internauci, którzy zainteresowani są właśnie naszą ofertą. Szansa, że zamienią się oni w kupujących jest więc całkiem spora.

Każda wyszukiwarka, jak np.: Google, Bing, czy też Yahoo, ma swój własny model układania list wyników. Nie powstaje on jednak w oparciu o aktualne, rzeczywiste zasoby Internetu, ale na podstawie informacji przechowywanych w bazach danych. Pochodzą one od programów, które zwane są robotami internetowymi. Działają one w sposób automatyczny i bez przerwy przeszukują sieć oraz katalogują znalezione w niej treści. Posiadając wiedzę na temat mechanizmów ich działania, można wypromować określoną stronę internetową.

Nasza firma pomoże Ci wypromować Twoją stronę, tak abyś był widoczny w sieci. Przy niewielkich kosztach zyskasz możliwość dotarcia ze swoją ofertą do klientów, którzy wcześniej o Tobie w ogóle nie słyszeli. To się po prostu opłaca. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.