Prezentacje interaktywne

Bardzo skuteczną formą przedstawienia firmy i jej produktów w kontaktach biznesowych są prezentacje typu multimedialnego, stanowiąc doskonałe narzędzie marketingowe na targach, konferencjach i spotkaniach.

Ich odmianą są prezentacje interaktywne- z możliwością nawigacji i przedstawienia określonych informacji. W postaci tekstowej w połączeniu z animacją, zdjęciami i wykresami.

Dla interaktywnego przedstawienia oferty firmowej charakterystyczne są wykresy w postaci wektorowych animacji, opisujące schemat działania produktu ofertowego. Do dyspozycji w tego rodzaju prezentacji jest menu, które służy do poruszania się po poszczególnych rozdziałach. Podobnie, ma to miejsce podczas przeglądania strony internetowej.

Obsługa jest dość prosta i intuicyjna, a przekaz bardzo czytelny dla odbiorcy prezentacji. Istotna jest zawarta w nim treść, osadzona w dobranej tematycznie kompozycji graficznej, by wzbudzić zainteresowanie w potencjalnym odbiorcy.

Prezentacje interaktywne można wyposażyć w dodatkowe funkcjonalności, w zależności od potrzeb indywidualnych naszych klientów. Po kontakcie możemy zaoferować kompleksowe usługi w tym zakresie.

Realizacja zaczyna się od przedstawienia projektu prezentacji, a kończy na gotowych płytach CD do odtwarzania u klienta.

W ciągu ostatnich lat popularnym nośnikiem stały się wizytówki CD, które mają bardzo różnorodne zastosowanie, proponowane przez nas rozwiązania doskonale tutaj pasują.

Podczas spotkań biznesowych nasi klienci mogą wręczać wizytówki interaktywne swoim kontrahentom w celu zaprezentowania nowości w ofercie firmy.

Również w internecie prezentacja interaktywna znajduje zastosowanie jako jeden z elementów witryny internetowej, w oryginalny i przyciągający uwagę użytkownika sposób przedstawiając dokonania firmy jej produkty.

Dodatkowo może stać się nośnikiem w korespondencji mailowej, przesyłana jako załącznik.

Z reguły prezentacje interaktywne mają charakter informacyjno – wizerunkowy, czyli szczegółowo przedstawiają wszystkie funkcjonalności oferowanego produktu, jednocześnie działając w warstwie emocjonalnej odbiorcy prezentacji-przedstawiając materiał w postaci wysokiej jakości obrazu audiowizualnego.

Warto w materiale umieścić różne informacje techniczne, które podane w przystępny i obrazowy sposób ułatwią podjęcie decyzji biznesowych.

Obecnie dzięki najnowszym technologiom zaprezentowanie firmy z zastosowaniem elementów interaktywnych staje się coraz bardziej powszechne i pożądane, a sam sposób takiej prezentacji jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny dla potencjalnego odbiorcy.

Przekaz jest tutaj zdecydowanie bardziej czytelny niż na typowej stronie internetowej z ofertą firmy. Efekt wizualny wzmaga zainteresowanie klienta produktem. Produkcja tego rodzaju prezentacji jest stosunkowo szybka, a jej koszt niejednokrotnie niższy od innych rodzajów reklamy.

Nasza firma może zaproponować kompleksowe rozwiązania swoim klientom, od projektu do realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą prezentacji interaktywnych.