Reklama na portalach

Dla większości użytkowników internetu portale są tak zwanym punktem wejścia do sieci. Zazwyczaj ustawiane są jako strony startowe przeglądarek, pełniąc funkcję porannej gazety, od przejrzenia której rozpoczyna się dzień pracy.

Ich atrakcyjność polega nie tylko na stale aktualizowanej zawartości, ale również na dobrze skatalogowanych odnośnikach. Umożliwia przejście na strony z poszukiwaną zawartością.

Przygotowujemy kampanie reklamowe wykorzystujące specyficzną rolę pełnioną przez portale w internetowej społeczności. Uwzględniają one zawsze indywidualne systemy reklamowe stosowane na największych portalach.

Znajomość zasad umieszczania reklam na popularnych portalach pozwala nam na uproszczenie i przyśpieszenie procedur. Nierzadko obniża to koszty w stosunku do cen, które oferowane są przez portale indywidualnym klientom.

Skuteczność reklamy na portalach internetowych zależy nie tylko od liczby wejść na dany portal. Podobnie jak w innych formach reklamy w środkach masowego przekazu bardzo ważne jest zdefiniowanie grupy docelowej i przyjęcie optymalnego sposobu dotarcia do niej. Polskie największe portale są odwiedzane codziennie przez kilkanaście milionów użytkowników, reprezentujących pełny przekrój społeczeństwa.

Ponieważ nie ma możliwości zainteresowania wszystkich, skupiamy się na jak najskuteczniejszym dotarciu do części należącej do potencjalnych klientów. Nie są nam obce klasyczne techniki marketingowe, ale skupiamy się na metodach najnowocześniejszych. Takich jak targetowanie behawioralne czy rozwiązania intekstowe, reklamy w grach internetowych czy aplikacjach na smartfony..

Naszym klientom oferujemy pełna obsługę programów reklamowych w największych polskich portalach internetowych, oraz w portalach społecznościowych i lokalnych.

Pomagamy zaplanować akcję, rezerwujemy miejsce, negocjujemy ceny. Projektujemy i wdrażamy kreacje reklamowe, a następnie monitorujemy przebieg kampanii i analizujemy jej skuteczność.

Naszą mocną stroną jest gruntowna znajomość internetu. Wiemy, jak działa to coraz popularniejsze medium, a przede wszystkim wiemy, dlaczego jego popularność rośnie, kim są internauci i czego w sieci szukają.

Jesteśmy przede wszystkim firmą, która współtworzy internet, projektujemy i wykonujemy portale, serwisy, witryny komercyjne i informacyjne. Wiemy, jak docierać do użytkowników sieci.

Firmom i organizacjom, które potrzebują reklamy w internecie oferujemy kompleksowe przygotowanie wizerunku, od logotypu i sloganu, poprzez opracowanie strategii reklamowej, zdefiniowanie grupy docelowej i określenie sposobu skutecznego dotarcia do niej. Reklama na portalach jest bardzo skutecznym sposobem kreacji wizerunku i budowania świadomości marki.

Najbardziej skutecznym w tym względzie rozwiązaniem są banery lub boksy graficzne. Możemy również zaproponować reklamę tekstową, w postaci artykułów lub linków sponsorowanych, bardziej efektywnych w promocji konkretnego produktu czy usługi.