Presta Shop

sklep internetowy dla wymagających. Spośród wielu propozycji oprogramowania do tworzenia sklepów internetowych na szczególną uwagę zasługuje system noszący nazwę Presta Shop. Może zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli sklepów, zarówno tych działających tylko w internecie, jak i tych prowadzących również sprzedaż tradycyjną.

Najlepsza funkcjonalność i unikalność szaty graficznej

Nasze projekty oparte na Presta Shop polecamy przede wszystkim klientom oczekującym najwyższego poziomu funkcjonalności oraz wyjątkowej szaty graficznej. Jakie cechy sprawiają, że system Presta Shop wyróżnia się na tle innych, popularnych i sprawdzonych rozwiązań? Podobnie jak większość z nich korzysta z platformy internetowej, czyli działa na zewnętrznym serwerze z wykorzystaniem dowolnego systemu operacyjnego wykorzystującego PHP i MySQL oraz udostępniany jest na licencji wolnego oprogramowania. Pozwala to nam na dopasowywanie wszystkich funkcji gotowego sklepu do indywidualnych potrzeb zamawiającego. W praktyce nie ma tutaj żadnych ograniczeń.

Brak ograniczeń, nielimitowana ilość produktów, kategorii i zdjęć

Presta Shop obsługuje nielimitowaną liczbę produktów i kategorii. Nie ma również żadnych ograniczeń w przechowywanych i wyświetlanych informacjach o produktach. Korzystając z edytora WYSIWYG, prezentującego wprowadzane przez administratora informacje tak, jak będzie je później oglądał klient, można każdemu asortymentowi przypisać dowolną ilość atrybutów pozwalających na wybór koloru, rozmiaru, wykończenia itp., cechy ułatwiające podjęcie decyzji o zakupie.

Każdy produkt może mieć dowolnie rozbudowaną specyfikację oraz nielimitowaną ilość zdjęć, które system automatycznie skaluje i optymalizuje, tak, aby nie wydłużać niepotrzebnie otwierania stron przesyłaniem zdjęć w pełnej rozdzielczości.

Dowolna wersja językowa i obsługa wszystkich systemów płatności

W oparciu o Presta Shop możemy projektować sklepy internetowe w szacie graficznej dokładnie takiej, jak zamierzona przez zleceniodawcę. Z uwzględnieniem wymogów brandingu i identyfikacji wizualnej. Tworzymy sklepy internetowe w dowolnej wersji językowej, dostosowanej do kraju, w którym prowadzona jest działalność. Z uwzględnieniem odpowiedniej dla niego taryfy podatkowej. Obserwacja aktualnych trendów oraz nowych technologii internetowych sprawia, że system Presta Shop umożliwia obsługę wszystkich najpopularniejszych systemów płatności, tradycyjnego odbioru osobistego lub płatności przy dostawie. Może automatycznie wysyłać zaplanowane przez administratora e-maile oraz wiadomości SMS do klientów, informujące o zmianach w statusie zamówienia oraz, co ważne w sklepach działających również w postaci tradycyjnej, obsługuje kody kreskowe.
Pełna zgodność z wymogami SEO, możliwość przełączenia w tryb konserwacyjny, informujący klientów o zaplanowanej przerwie, pełna obsługa szyfrowania transmisji SSL oraz łatwy import danych ze sklepów z rodziny osCommerce sprawiają, że Presta Shop jest rozwiązaniem dla najbardziej wymagających.