Sklepy internetowe Elbląg - tworzenie sklepów internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Elbląga
Strony www i reklama internetowa

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom
Rozpocznij handel w internecie już dziś!

Sprzedaż internetowa pozwala na przełamanie różnych ograniczeń, które istnieją w handlu tradycyjnym, a w dodatku z korzyścią zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego. Dostęp do towarów jest zapewniony przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Zamówienie można złożyć w każdej chwili. Wystarczy tylko urządzenie z podłączonym Internetem. Dla klientów jest to wygodne rozwiązanie, a dla sprzedających oznacza praktycznie nieograniczone możliwości. Okazuje się, że wcale nie trzeba płacić dużych sum za wynajem powierzchni handlowych w różnych zakątkach Polski, aby zaistnieć na rynku krajowym, a nie tylko lokalnym. Przy zainwestowaniu środków w reklamę zagraniczną i dostosowanie wersji językowych serwisu, można nawet pokusić się rozwinięcie działalności na skalę międzynarodową.

Stworzenie sklepu internetowego o przejrzystej strukturze to z pewnością pierwszy krok na drodze do sukcesu w handlu elektronicznym. Odpowiednie zdjęcia i ciekawe opisy to kolejny z kluczowych czynników. Poza tym należy również zadbać o promocję. Jeżeli klient nie dowie się o istnieniu Twojego serwisu, to nie będzie miał okazji skorzystać z Twojej, choćby najkorzystniejszej, oferty.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych m.in. dla przedsiębiorstw, które prowadzą swoją działalność na terenie Elbląga i okolic. Wykorzystujemy przy tym uznane i sprawdzone aplikacje, nad których rozwojem ciągle pracują programiści z całego świata – PrestaShop, ZenCart, OsCommerce. Są to rozwiązania nowoczesne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Nie jest istotne, czy jesteś początkującym przedsiębiorcom, czy też posiadasz firmę z dużym asortymentem produktów. Nasza oferta jest przeznaczona dla każdego, kto tylko chce założyć sklep internetowy.

Struktura sklepu internetowego zawsze oparta jest o system CMS. Dzięki temu zarządzanie jego zawartością jest dużo łatwiejsze niż w przypadku standardowego kodu, gdyż odbywa się z poziomu panelu administracyjnego. Po dokładnym zapoznaniu się z jego funkcjami, pozwala on szybkie wprowadzanie niezbędnych zmian, a także sporządzanie raportów magazynowych i sprzedażowych. Mimo prostoty zastosowanych rozwiązań, możliwości są praktycznie nieograniczone. Z tego też względu przykładamy dużą wagę do optymalizacji systemu pod wymagania i potrzeby indywidualnego zleceniodawcy. Przede wszystkim zwracamy uwagę na takie dostosowanie serwisu, aby był jak najbardziej przyjazny dla kupujących. To właśnie od nich zależy komercyjny sukces Twojego sklepu internetowego.

Naszym klientom zapewniamy dostęp do kursów na płytach CD, które w prosty i przejrzysty sposób zaprezentują Ci jak wykonywać codzienne czynności związane z obsługą sklepu, jak np.: dodawanie nowych produktów, zamiana zdjęć, czy generowanie raportów handlowych. Uzyskana w ten sposób wiedza pozwoli Ci na swobodne zarządzanie Twoim serwisem.