Sklepy internetowe Kołobrzeg - tworzenie sklepów internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Kołobrzegu
Strony www i reklama internetowa

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom
Rozpocznij handel w internecie już dziś!

Sklepy internetowe stają się coraz popularniejszym uzupełnieniem, a czasem nawet alternatywą dla transakcji przeprowadzanych w tradycyjny sposób. W dziedzinie handlu, Internet daje nieograniczone możliwości zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Dla tych pierwszych, towary dostępne są w każdej chwili. Zamówienie można złożyć nawet w nocy i to nie ruszając się z własnego domu. Klienci oszczędzają w ten sposób czas, a często również pieniądze. Dla sprzedających sklep internetowy również przede wszystkim oznacza oszczędności. W tym przypadku nie trzeba martwić się opłatami za wynajem powierzchni handlowych. Wystarczy tylko jakieś miejsce, gdzie będziemy mogli przechowywać swój towar.

Posiadanie sklepu internetowego wiąże się ogromnymi możliwościami rozwoju. W tradycyjnych warunkach, jeżeli lokalnie działająca w Kołobrzegu firma handlowa zechce rozszerzyć swoją działalność na teren całego kraju, to musi zainwestować spore pieniądze. Przede wszystkim potrzebna będzie sieć sklepów. Wynajem odpowiedniej powierzchni w różnych miastach, to znaczący wydatek. Niezbędne będzie również przygotowanie logistyczne i wyposażenie lokali, czyli kolejne koszty. W dodatku jest to proces długotrwały. Sklep internetowy wyklucza większość z tych niedogodności. Nie są potrzebne lokale, drogie wyposażenie, czy skomplikowana logistyka. Nawet bez tych inwestycji mamy, nasza oferta jest dostępna dla potencjalnych klientów z całego kraju, a przy odpowiedniej reklamie – nawet i Europy.

Nasza firma proponuje Państwu stworzenie sklepu internetowego, którego struktura oparta będzie na jednej z popularnych i sprawdzonych aplikacji: PrestaShop, ZenCart, OsCommerce. Wykorzystanie gotowego rozwiązania pozwala na szybkie wdrożenie sklepu, nawet w przypadku gdy trzeba będzie wprowadzić wiele zmian, które dostosują sklep do Państwa oczekiwań. Stosowane przez nas systemy należą do najbardziej nowoczesnych i funkcjonalnych. Dostępne za ich pośrednictwem możliwości są cały czas rozwijane przez programistów.

Nasze sklepy internetowe są oparte o system CMS, a w związku z tym bardzo proste w obsłudze. Dzięki panelowi administracyjnemu, wszystko czynności związane z zarządzaniem oraz stan magazynu, mamy pod kontrolą. Możliwe jest dodawanie, edytowanie i usuwanie opisów oraz zdjęć produktów. Do dyspozycji mamy również szczegółowe raporty magazynowe i sprzedażowe. Zapoznanie się z poszczególnymi funkcjami z pewnością ułatwi codzienną sprawną obsługę sklepu. Dlatego też dla każdego klienta przygotowaliśmy kurs na płytach CD. Wystarczy tylko kilka wieczorów, aby móc całkowicie swobodnie poruszać się po panelu administracyjnym.

Tworzone przez nas sklepy internetowe są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla małych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw. Każdy może czerpać korzyści z handlu elektronicznego.