Sklep internetowy Olsztyn

Wypromuj sklep www
Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom
Rozpocznij handel w internecie już dziś!

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, przygotowane według wytycznych klienta i bez miesięcznego abonamentu. Doradzimy jaki system sklepu będzie najlepszy dla Twoich potrzeb. Dzięki nam wyróżnisz się wsród innych sklepów i stron internetowych.

WOO Commerce

WooCommerce to popularna platforma e-commerce, która umożliwia tworzenie sklepów internetowych opartych na WordPressie.

Opencart

Popularny skrypt do prowadzenia sklepu internetowego, zapewnia dobrą wydajność dzięki czemu jest idealny do sklepu z dużą ilością produktów.

Prestashop

Sklep internetowy dla wymagających, idalny dla początkujących i średnio zaawansowanych właścicieli sklepów z dużą ilością wtyczek.

VirtueMart

Jest dedykowaną platformą e-commerce współdziałającą z cms Joomla, łatwy w obsłudze ale dobrze sprawdzi się przy małej i średniej ilości produktów.

Twoje pomysły i sugestie są dla nas najważniejsze

Tworzymy sklepy internetowe na miarę Twoich potrzeb

Tworzymy unikalne projekty sklepów internetowych, według wytycznych jakie nam przedstawisz, dążymy do spełnienia Twoich oczekiwań. Działamy z pełnym zaangażowaniem przy każdm projekcie, niezależnie czy jest to mały czy duży sklep internetowy.

Przyjaźny design

Projektując sklepy internetowe stawiamy nie tylko na ładny wygląd, ale także na funkcjonalność i skuteczność sprzedażową sklepu.

Sklep na własność

Za stworzenie sklepu internetowego płacisz tylko raz, po ukonczeniu projektu sklep instalujemy na Twoim hostingu i przekazujemy wszystkie dane dostępwe.

Responsywność

Ponad połowa ruchu w internecie odbywa się za pośrednictwem urządzeń mobilnych, dlatego zadbamy by Twój sklep dobrze wyświetlał się na komputerach i urządeniach mobilnych.

sklep internetowy dlaczego

Bezpieczne płatności online

Każdy nowoczeny sklep internetowy który chce utrzymać stałych klientów, powinien mięć wdrożony bezpieczny system e-płatności Sprawdzony system e-płatności to najprostsza droga do zwiększenia obrotów sklepu..

Optymalizacja SEO

Zoptymalizujemy Twój sklep internetowy do wymagań wyszukiwarek, w taki sposób aby sklep jak najlepiej wyświetlał się w wynikach wyszukiwania, i miał silne fundamenty SEO.

Łatwe zarządzanie sklepem

Pomożemy w wyborze systemu sklepu internetowego, tak by jego funkcjonalności jak najbardziej pasowały do Waszych wymagań i struktury sklepu.

Tworzenie sklepów internetowych

Handel internetowy jest z roku na rok coraz bardziej popularnym sposobem sprzedaży towarów. W wielu branżach jest on już głównym kanałem dystrybucji. Wynika to z zalet, jakie niesie ze sobą to rozwiązanie zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Dostęp do asortymentu produktów i usług jest szybki, prosty i ma charakter ciągły, w przeciwieństwie do tradycyjnych zakupów. Potrzebny towar można zamówić praktycznie o każdej porze dnia, czy nocy i to nie ruszając się z domu. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Natomiast najczęściej wykorzystywanym narzędziem w przypadku handlu elektronicznego jest sklep internetowy.

Posiadanie sklepu internetowego wiąże się z ogromnymi możliwościami rozwoju dla przedsiębiorstwa przy niewielkich kosztach. Bez opłat za wynajem powierzchni handlowych, można mieć dostęp do klientów z terenu całej Polski. Każdy, kto posiada dostęp do Internetu i akurat poszukuje produktów z Twojej branży, może być Twoim potencjalnym klientem. Przy odpowiedniej promocji, sklep internetowy daje również możliwość rozpoczęcia handlu zagranicznego. Wystarczy dostosować serwis pod względem językowym i właściwie go rozreklamować poza granicami kraju, a sprzedaż towarów klientom z Europy, czy nawet całego świata będzie całkowicie realna.

Sklep internetowy to sposób na rozszerzenie działalności zarówno dla małych, jak i wielkich przedsiębiorstw. Skala prowadzonego biznesu nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem. Trzeba jednak pamiętać, że sam fakt posiadania sklepu internetowego to dopiero początek. Serwis trzeba zapełnić zdjęciami i opisami produktów w atrakcyjny sposób. Ważne jest także poinformowanie potencjalnych klientów o zaistnieniu Twojego sklepu w sieci.

Nasza firma, która prowadzi działalność na terenie Olsztyna, projektuje sklepy internetowe w odpowiedzi na oczekiwania indywidualnego klienta. Funkcjonalność zostanie dostosowana do Twoich potrzeb. Nasze serwisy tworzymy w oparciu o uznane i sprawdzone rozwiązania typu Open Source: WooCommerce, PrestaShop, ZenCart, OsCommerce. Programiści z całego świata ciągle pracują nad udoskonalaniem tych aplikacji, tak aby były jak najbardziej przyjazne dla klientów oraz proste w obsłudze dla osób prowadzących sklep internetowy.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to otrzymasz również kurs na płytach CD, który w przystępny sposób przybliży Ci krok po kroku, jak sprawnie zarządzać swoim sklepem internetowym. Dodawanie, edytowanie, usuwanie towarów, czy też sporządzanie raportów magazynowych i handlowych, nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem. Chociaż zarządzanie sklepem internetowym z poziomu panelu administracyjnego jest bardzo proste, to trzeba się z nim zapoznać, abyś czuł się pewnie w codziennej obsłudze Twojego serwisu.

Sklepy internetowe to z pewnością przyszłość handlu. Już teraz handel elektroniczny jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin w Internecie. Czas już więc, abyś Ty też pomyślał o założeniu sklepu internetowego. My pomożemy Ci go stworzyć przy możliwie najniższej cenie.

Nasze projekty