Sklepy internetowe Opole - tworzenie sklepów internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Opola
Strony www i reklama internetowa

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom
Rozpocznij handel w internecie już dziś!

Internet otwiera niespotykane dotychczas możliwości w dziedzinie handlu. Internauci to niezwykle duża grupa potencjalnych klientów. Dlatego też przedsiębiorstwa coraz częściej wykorzystują sklepy internetowe jako uzupełnienie lub alternatywę dla swoich tradycyjnych kanałów dystrybucji.

Sklep internetowy to przede wszystkim duże oszczędności. Jeżeli chcielibyśmy założyć zwykły sklep w Opolu, to będzie nam potrzebny lokal o określonej powierzchni, który trzeba jeszcze wyposażyć. Natomiast gdy zakładamy klika punktów handlowych w różnych regionach Polski – koszty znacznie rosną. Ten problem znika, jeżeli zdecydujemy się na wirtualny sklep. W tym przypadku nie jest potrzebny wynajem powierzchni handlowej, ani zakup właściwego wyposażenia. W zupełności wystarcza jakieś miejsce, gdzie będziemy przechowywać nasze produkty oraz serwis internetowy. Z jednego punktu możemy dotrzeć z naszą ofertą do klientów z całego kraju. Niezależnie od tego gdzie się znajduje, każdy kto ma dostęp do Internetu może złożyć zamówienie. Jest więc to wygodne rozwiązanie zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Sklep internetowy daje olbrzymie możliwości, które jednak trzeba umieć wykorzystać. Przede wszystkim trzeba zadbać o zawartość sklepu. Dobrze zrobione zdjęcia oraz ciekawe opisy z pewnością pozytywnie wpłyną na atrakcyjność naszego serwisu. Po drugie należy pomyśleć o odpowiedniej promocji. W sieci znajduje się niezliczona ilość witryn. Szanse, że ktoś przez przypadek trafi do naszego sklepu internetowego są stosunkowo niewielkie. Użytkownik, który nie zapozna się z Twoją ofertą, nigdy nie stanie się Twoim klientem. Nie warto więc ufać przypadkowi. Po trzecie, konieczne jest zaznajomienie się z funkcjonalnością Twojego sklepu. Generalnie są to łatwe w obsłudze serwisy, ale bez opanowania podstaw nawet najprostsza rzecz może wydawać się niezwykle skomplikowana. Z tego też względu, klienci, którzy skorzystają z naszej oferty, otrzymają dostęp do specjalnego kursu, który krok po kroku zaprezentuje jak sprawnie wykonywać czynności związane z codzienną obsługą sklepu internetowego.

Sklepy internetowe, które powstają w naszej firmie, posiadają system CMS. Dlatego też dodawanie, usuwanie, edytowanie produktów, generowanie raportów sprzedażowych, czy też zarządzanie klientami i płatnościami są czynnościami, które każdy może wykonać bez problemu. Obsługa odbywa się z poziomu panelu administracyjnego.

Projekty sklepów internetowych opieramy na jednym z popularnych systemów e-commerce: PrestaShop, ZenCart lub OsCommerce, i dostosowujemy do wymagań indywidualnego klienta. Zastosowanie gotowego rozwiązania umożliwia skrócenie czasu oczekiwania na wdrożenie projektu. Wybrane przez nas aplikacje są niezwykle funkcjonalne i ciągle rozwijane.

Nasze sklepy internetowy to propozycja dla każdego kto chce rozpocząć działalność handlową w Internecie. Skala prowadzonej przez Ciebie działalności nie jest istotna. Dostosujemy nasze rozwiązania do Twoich potrzeb i oczekiwań.