Sklepy internetowe Rzeszów - tworzenie sklepów internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Rzeszowa
Strony www i reklama internetowa

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom
Rozpocznij handel w internecie już dziś!

Sklep internetowy jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w zakresie realizacji transakcji handlowych. Niektóre firmy skupiają całą swoją działalność na handlu elektronicznym, rezygnując tym samym z tradycyjnych kanałów sprzedażowych. Inne przedsiębiorstwa traktują go jako dodatkową możliwość pozyskania klientów. Jest to rozwiązanie wygodne dla obu stron procesu, dlatego też zyskuje na popularności. Pozwala także na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Dzisiaj, czas jest niezwykle cenny. Ludzie szukają rozwiązań, które pozwolą im na jak najszybsze załatwienie czynności takich jak np. zakupy. Internet natomiast umożliwia szybkie porównanie ofert i złożenie zamówienia bez potrzeby ruszania się z domu. W niektórych branżach handel elektroniczny już stał się podstawą.

Posiadanie sklepu internetowego daje ogromne możliwości, szczególnie w przypadku pozyskiwania klientów. Z naszej oferty może skorzystać tak naprawdę każdy, kto ma dostęp do Internetu i znajdzie nasz sklep w sieci. Jeśli chcielibyśmy uzyskać dostęp do tak szerokiego grona potencjalnych klientów stosując tradycyjne formy sprzedaży, to musielibyśmy zapłacić za wynajem powierzchni handlowych na terenie całej Polski. Nie jest to jednak koniec kosztów. Sklepy, trzeba odpowiednio przygotować i wyposażyć, zatrudnić pracowników. W dodatku, efektywne wykonanie tych czynności wymaga czasu. W przypadku Internetu proces rozwoju działalności na teren całego kraju jest dużo szybszy, a klienci mogą być obsługiwani z jednego punktu. Nie ma znaczenia, czy zamówienie zostanie złożone w Rzeszowie, Warszawie, czy Szczecinie.

Stworzenie i zamieszczenie sklepu internetowego w sieci, nie jest jeszcze gwarancją sukcesu. Trzeba zadbać o ciekawą i atrakcyjną dla odbiorcy, zawartość strony – przede wszystkim zdjęcia oraz opisy produktów. Istotna jest także promocja – użytkownicy muszą się dowiedzieć o istnieniu Twojego sklepu internetowego. Twoja oferta musi być widoczna.

Projektowanie sklepów internetowych jest jednym z głównych elementów naszej oferty. Tworzymy je zarówno dla początkujących, niewielkich przedsiębiorstw, jak i dla dużych firm, które postanowiły poszerzyć pakiet swoich kanałów sprzedażowych o Internet. Skupiamy się na wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań: PrestaShop, ZenCart lub OsCommerce, których funkcjonalność dopasujemy do wymagań danego klienta. Są one nowoczesne i funkcjonalne, a w dodatku ciągle udoskonalane przez programistów z całego świata. Zastosowanie technologii CMS, sprawia, że są również proste w obsłudze.

Wykonywanie podstawowych czynności, takich jak: dodawanie, usuwanie edytowanie opisów produktów/usług, generowanie raportów odnośnie stanu magazynu i szczegółów sprzedaży, nie jest zbyt skomplikowany. Po zapoznaniu się z kursem, który dołączamy do każdego zrealizowanego przez naszą firmę sklepu internetowego, nikt nie powinien mieć z nimi problemów. Sprawna obsługa jest jednym z kluczy do odniesienia sukcesu. Narzędzie, którym nie umiesz się posługiwać, jest bezużyteczne.