Sklepy internetowe Szczecin - tworzenie sklepów internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Szczecina
Strony www i reklama internetowa

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom
Rozpocznij handel w internecie już dziś!

W niektórych branżach sklep internetowy już dzisiaj jest traktowany jako główny kanał sprzedażowy. Przedsiębiorstwa rezygnują z innych form dystrybucji towarów albo powstają firmy, które od początku są nakierowane tylko i wyłącznie na handel elektroniczny. Ze względu na wygodę oraz ogromne możliwości, jakie daje Internet, jest to tendencja, która z pewnością się utrzyma.

Sklep internetowy pozwala rozszerzyć obszar działalności, a przy tym zaoszczędzić czas i pieniądze. Sprzedając produkty w tradycyjnych sklepach mamy pewne ograniczenia. Przede wszystkim natury lokalizacyjnej. Naszymi klientami są ludzie, którzy mieszkają w okolicy. Nikt nie będzie jechał z innego miasta, aby zakupić u nas towar (chyba, że sprzedajemy bardzo specjalistyczne produkty, które są ciężko dostępne w skali krajowej). Jeśli chcielibyśmy rozszerzyć taką działalność, to potrzebna by była sieć sklepów w innych miastach. To już wymaga wydania odpowiedniej sumy pieniędzy na wynajem powierzchni handlowych, wyposażenie lokali i pensje dla pracowników. Sklep internetowy daje możliwość dotarcia ze swoją ofertą do potencjalnych klientów z całej Polski bez potrzeby inwestowania tak dużych środków. Każdy, kto ma dostęp do komputera z Internetem może zapoznać się oferowanymi produktami/usługami i złożyć zamówienie. Użytkownicy, niezależnie od pory dnia lub nocy, mogą dokonać zakupu.

Sklep internetowy sam w sobie nie jest gwarancją sukcesu. Musimy zadbać o to, żeby był jak najbardziej atrakcyjny dla klienta pod względem zawartości, jak i proponowanej obsługi. Dobrze uchwycone na zdjęciach produkty, interesujące opisy oraz konkurencyjna oferta również mają wpływ na powodzenie naszego biznesu. Poza tym nie należy zapominać o reklamie. Aby dokonać zakupu, Internauci najpierw muszą wiedzieć o istnieniu naszego sklepu.

Propozycja naszej firmy w zakresie projektowania funkcjonalnych sklepów internetowych jest przeznaczona dla małych tudzież początkujących firm, jak również dla dużych przedsiębiorstw. Swoją działalność prowadzimy m.in. na terenie Szczecina i okolic. Skupiamy się na sprawdzonych rozwiązaniach: PrestaShop, ZenCart oraz OsCommerce. Są to aplikacje, które cieszą się uznaniem zarówno kupujących, sprzedających, jak i programistów. Dzięki zastosowaniu gotowych rozwiązań, możemy przyspieszyć cały proces wdrażania aplikacji, nawet w wypadku, jeżeli, w celu dostosowania projektu do wymagań zleceniodawcy, będziemy musieli wprowadzić duże zmiany w kodzie.

Sprawne wykonywanie codziennych czynności związanych z obsługą sklepu internetowego ma znaczenie zarówno dla kupującego, jak i dla sprzedającego. Tylko umiejętne korzystanie da poczucie pewności i komfort. Dlatego też zawsze najpierw warto się zapoznać z poszczególnymi funkcjami aplikacji. Aby naszym klientom możliwe jak najbardziej ułatwić to zadanie, do każdego ukończonego projektu dodajemy kurs, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez tajniki wybranej aplikacji. Każdy nasz sklep internetowy powstaje w oparciu o system CMS, a w związku z tym jest stosunkowo prosty w obsłudze. Zapoznanie się z ich funkcjonowaniem, nie zajmie zatem zbyt wiele czasu.