Sklepy internetowe Warszawa - tworzenie sklepów internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Warszawy
Strony www i reklama internetowa

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom
Rozpocznij handel w internecie już dziś!

Handel elektroniczny z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Zwiększa się liczba Polaków, którzy dokonują zakupów za pośrednictwem Internetu. Z analizy wynika, że jest to tendencja, która będzie się utrzymywać, gdyż rozwiązanie to jest korzystne dla obu stron transakcji. Konsument zyskuje możliwość złożenia zamówienia bez ruszania się z własnego domu o każdej porze dnia lub nocy. Natomiast sprzedawca zyskuje dostęp do ogromnej liczby potencjalnych klientów oraz zaoszczędza na wynajmie powierzchni sklepowych. Śmiało można więc powiedzieć, że sklep internetowy to przyszłość handlu.

Internet jako medium o zasięgu globalnym pozwala na udostępnienie oferty produktów/usług olbrzymiej liczbie Internautów. Nawet użytkownik z drugiego krańca Polski może stać się Twoim klientem. Odległość przestaje mieć znaczenie, gdy aby dokonać zakupu, wystarczy jedynie kliknąć myszką. Liczą się tylko korzystne warunki oferty. Sklep internetowy jest dla wielu firm sposobem na rozszerzenie własnej działalności na teren całej Polski bez ponoszenia olbrzymich kosztów. Nie trzeba wcale zakładać sieci sklepów. Jeżeli odpowiednio dostosuje się stronę, a następnie wypromuje poza granicami kraju, można również prowadzić handel zagraniczny.

Sklep internetowy to przede wszystkim duże oszczędności. Jego posiadanie nie wiąże się z wynajmem powierzchni handlowych oraz zakupem niezbędnego wyposażenia, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego sklepu. Często można także zaoszczędzić na powierzchni magazynowej.

Dla firm z Warszawy i okolic, które chciałyby rozpocząć sprzedaż swoich towarów w Internecie, proponujemy sprawdzone rozwiązania: PrestaShop, ZenCart, OsCommerce. Są to najpopularniejsze systemy, nad których doskonaleniem pracują programiści z całego świata. Aplikacje te są rozwijane w taki sposób, aby były jak najbardziej przyjazne użytkownikowi, a jednocześnie zapewniały szereg różnych możliwości. Nasze sklepy internetowe to oferta zarówno dla dużych przedsiębiorstw, które pragną rozszerzyć swoją działalność na Internet, jak i małych firm, które dopiero zaczynają funkcjonować na rynku.

Samo posiadanie dobrze zorganizowanego sklepu internetowego jeszcze nie oznacza sukcesu. Trzeba go jeszcze odpowiednio wypromować, tak aby nasi potencjalni klienci dowiedzieli się o jego istnieniu. Zasoby sieci są zbyt duże, aby liczyć w tym zakresie na przypadek. Należy również zapoznać się z obsługą samego sklepu. Nie jest to sprawa skomplikowana, ale nawet najprostsze urządzenie trzeba umieć obsługiwać, żeby mogło być efektywne. Chcąc jak najbardziej ułatwić ten proces, przygotowaliśmy dla naszych klientów kursy na płytach CD, które krok po kroku zobrazują, jak prosta może być praca ze sklepem internetowym. Po jego odbyciu – dodawanie, edycja, usuwanie produktów, czy też generowanie raportów sprzedażowych – nie będzie żadnym problemem.

Handel w Internecie nie jest dla wybranych, z naszą pomocą Ty też możesz mieć swój sklep internetowy.

Nasze projekty

Przykładowe strony naszych klientów: