Sklepy internetowe Włocławek - tworzenie sklepów internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Włocławka
Strony www i reklama internetowa

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom
Rozpocznij handel w internecie już dziś!

Sklep internetowy, w stosunku do swojego tradycyjnego odpowiednika, posiada wiele istotnych zalet. Przede wszystkim jego prowadzenie wymaga mniejszych nakładów finansowych. W przypadku zwykłego sklepu, niezbędny jest wynajem powierzchni handlowej. Jeżeli chcielibyśmy sprzedawać nasze produkty mieszkańcom różnych miast w Polsce, w każdym z nich musielibyśmy założyć sklep. Taka sieć to spory wydatek. W przypadku Internetu, potrzebna jest tylko odpowiednio dostosowana strona. W sieci, nasza oferta jest dostępna dla każdego, niezależnie od miejsca jego zamieszkania. Nasi klienci mogą być z Włocławka, Krakowa lub Gdańska. W przypadku sklepu internetowego, wszystkie te miejsca są jednakowo blisko. Przy odpowiedniej reklamie, istniej nawet możliwość sprzedaży towarów/usług za granicą i rozwinięcia swej działalności na skalę międzynarodową.

Ze względu na nieograniczone możliwości, sklepy internetowe stanowią przyszłość handlu. Są one korzystnym rozwiązaniem zarówno dla kupujących, jak i dla sprzedających. Możliwość zamówienia towaru o każdej porze dnia i nocy, stanowi duże udogodnienie dla klientów.

Dobrze zaprojektowany sklep internetowy z ładnymi zdjęciami i ciekawymi opisami produktów, to tylko jedna z części składowych sukcesu w handlu elektronicznym. Musimy jeszcze odpowiednio go wypromować. Trzeba zadbać o to, żeby potencjalni klienci dowiedzieli się o istnieniu Twojego serwisu. W tym względzie nie warto liczyć na przypadek. Świadome działania marketingowe mogą dużo szybciej zwiększyć Twoje zyski z handlu elektronicznego. Poza tym duże znaczenie ma również codzienna obsługa sklepu. Im szybciej zapoznamy się z poszczególnymi funkcjami dostępnymi w panelu administracyjnym, tym szybciej będziemy mogli sprawnie obsłużyć naszych klientów, a zarządzanie naszym sklepem stanie się dla nas przyjemnością.

Właśnie dlatego dla każdego klienta, który skorzysta z naszej oferty sklepów internetowych, przygotowaliśmy kurs na płytach CD. Krok po kroku pozwolą one na zapoznanie się z obsługą poszczególnych funkcji aplikacji. Po jego odbyciu, nie będziesz miał problemów z dodawaniem, bądź usuwaniem produktów oraz edytowaniem opisów. Generowanie raportów magazynowych i sprzedażowych również będzie przebiegać sprawnie. Obsługa sklepu internetowego jest generalnie prosta, gdyż ich budowa oparta jest o jeden z systemów CMS. Zarządzanie zawartością odbywa się więc z poziomu panelu administracyjnego.

Przy projektowaniu sklepów internetowych jako podstawę wykorzystujemy jeden z popularnych systemów: PrestaShop, ZenCart, OsCommerce. Są to sprawdzone i niezwykle funkcjonalne rozwiązania, które w dodatku są ciągle rozwijane. Za każdym razem jednak dostosowujemy gotowe rozwiązania do potrzeb indywidualnego zleceniodawcy oraz przede wszystkim wygody jego klientów, gdyż to oni zdecydują o powodzeniu całego przedsięwzięcia.