Sklepy internetowe Wrocław - tworzenie sklepów internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Wrocławia
Strony www i reklama internetowa

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom
Rozpocznij handel w internecie już dziś!

Handel w Internecie jest doskonałym sposobem na rozszerzenie własnej działalności. Sieć internetowa daje nam olbrzymie możliwości przede wszystkim jeśli chodzi o zakres terytorialny prowadzonej przez nas działalności. Fizyczna obecność i prowadzenie działalności handlowej na terenie całego kraju wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. Trzeba wynająć powierzchnie handlowe oraz magazyny w różnych regionach, a jest to dopiero początek wydatków. Tylko firmy dysponujące wielkimi budżetami mogą sobie na to pozwolić. Jeśli jednak mamy sklep internetowy, to jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą do klientów na terenie całej Polski bez ponoszenia wysokich kosztów. Pieniądze te można zaoszczędzić i przeznaczyć np.: na inwestycje.

Dokonywanie transakcji za pośrednictwem sklepu internetowego wiąże się z korzyściami zarówno dla sprzedającego, jak i dla kupującego. Dlatego też z rok na rok ta forma sprzedaży zyskuje coraz większą popularność. Zmówienie można złożyć niezależnie od pory dnia lub nocy, nie ruszając się z własnego domu – stąd popularność wśród kupujących. Jest to również wygodne i efektywne narzędzie dla sprzedającego. W panelu administracyjnym, ma on dostęp do raportów sprzedażowych i magazynowych, które czynią cały proces bardzo przejrzystym.

Posiadanie sklepu internetowego daje możliwość prowadzenia działalności również poza granicami kraju. W takim wypadku trzeba jednak odpowiednio dostosować nasz sklep, np.: poprzez zapewnienie opisu produktów w wersji angielskiej, oraz wypromować go w Internecie. Możliwości w tym zakresie są teoretycznie nieograniczone.

Sam sklep internetowy nie jest jeszcze gwarancją sukcesu. Duże znaczenie ma dobór oferowanych produktów/usług, umieszczenie odpowiednich zdjęć oraz promocja. Trzeba poinformować potencjalnych klientów o istnieniu naszego sklepu.

Przy budowie sklepów internetowych nasza firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań Open Source’owych: PrestaShop, ZenCart, OsCommerce. Są to popularne aplikacje, które cały czas są rozwijane przez programistów. Natomiast ich funkcjonalność została potwierdzana przez użytkowników. Zastosowanie, dzięki nim rozwiązania, dają mnóstwo potencjalnych możliwości, a jednocześnie sklepy stworzone na ich bazie są proste w obsłudze.

Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje nam sklep internetowy, trzeba zaznajomić się z jego codzienną obsługą. Nie jest to zbyt skomplikowane, a korzyści w tym zakresie mogą być ogromne. Z tego też względu przygotowaliśmy dla naszych klientów, kursy na płytach CD, które w przystępny sposób przedstawią jak zarządzać naszymi sklepami internetowymi. Wystarczy kilka wieczorów, aby już zupełnie swobodnie wykonywać wszelkie czynności związane z codzienną obsługą sklepu internetowego.

Prowadzimy działalność na terenie Wrocławia. Nasze sklepy internetowe to propozycja nie tylko dla dużych firm, ale także dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność. Funkcjonalność sklepu dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań.