Strony CMS Elbląg - Tworzenie stron www

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Elbląga
Strony www i reklama internetowa

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

Strony internetowe, które posiadają system CMS, są specyficzne. Pozwalają one na szybkie edytowanie i wprowadzanie zmian, bez potrzeby zaglądania do kodu strony. Nie musisz zatem znać zasad programowania. Wszystko możesz wykonać z poziomu przeglądarki internetowej. Kod tego typu strony jest bardziej skomplikowany i wymaga większego wkładu pracy. Jednak w przypadku witryn, które wymagają częstych aktualizacji, jak chociażby blogi firmowe, jest to niezwykle wygodne rozwiązanie.

Czym zatem jest CMS? Otóż jest to system służący do zarządzania zawartością strony internetowej. Każdy system został oparty o bazy danych. Skrót pochodzi od angielskiej nazwy – Content Management System. Zastosowane rozwiązania dają użytkownikowi pełną kontrolę nad wyglądem graficznym i tekstowym serwisu. Oba te aspekty mogą być edytowane oddzielnie.

Obsługa witryny odbywa się przy pomocy panelu administracyjnego. Aplikacja została tak zaprojektowana, aby maksymalnie ułatwić obsługę. Większość podstawowych czynności można zrealizować dzięki kliknięciu myszką na odpowiednią ikonkę. System CMS zawiera specjalne aplikacje do edytowania treści, które z wyglądu przypominają zwykłe edytory tekstu. Zapoznanie się z ich funkcjami nie powinno więc zająć zbyt wiele czasu. Wszystko zostało pomyślane tak, aby przeciętny użytkownik komputera, bez specjalnej wiedzy w zakresie języków programowania, był w stanie bez problemu zarządzać swoją stroną.

W oparciu o technologię CMS można stworzyć bardzo proste strony, jak i rozbudowane serwisy. Dzięki znajdującym się w Internecie wtyczkom i rozszerzeniom, możliwości w tym względzie są praktycznie nieograniczone. Niektóre z dostępnych dodatków można ściągnąć za darmo, zaś za instalację innych pobierane są niewielkie opłaty. Szeroki wybór sprawia, ze każdą witrynę można rozbudować, a jej funkcjonalność dostosować do indywidualnych potrzeb.

Z wielu rozwiązań typu CMS, nasza firma, która prowadzi działalność m.in. w Elblągu, wybrała te najbardziej uznane. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych opartych na technologii Joomla!, Drupal oraz WordPress. Systemy te są popularne wśród programistów, którzy ciągle pracują nad ich udoskonalaniem, jak również wśród użytkowników, ze względu na swoją prostotę i funkcjonalność. W zależności od preferencji, proponujemy mniej lub bardziej rozbudowane systemy CMS. Te najprostsze pozwalają na podstawowe czynności edycyjne, czyli dodawanie, usuwanie, zmienianie wpisów oraz zdjęć. Przy projektowaniu naszych stron z systemem CMS, zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo znajdujących się na niej danych. Stosujemy najskuteczniejsze metody, aby uniemożliwić dostęp do panelu administracyjnego osobom nieupoważnionym.

Aby jeszcze bardziej ułatwić naszym klientom późniejszą obsługę ich stron, do każdego zrealizowanego projektu dodajemy płytę CD z kursem obsługi wybranej aplikacji.