Strony CMS Katowice - Tworzenie stron www

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Katowic
Strony www i reklama internetowa

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

Obsługa stron internetowych często wydaje się skomplikowana i nieprzystępna dla przeciętnego użytkownika. Skrypt pełen tajemniczych i niezrozumiałych komend niczego nie ułatwia. Właśnie dlatego powstał CMS (ang. Content Management System). Jest to system działający w oparciu o bazy danych, który służy do łatwego zarządzania zawartością strony internetowej z poziomu przeglądarki internetowej. Aktualizacja, dodawanie czy usuwanie wpisów i zdjęć jest niezwykle proste. Nie musisz wcale rozumieć znaczników HTML, czy znać się na programowaniu, żeby w miarę sprawnie zarządzać swoją stroną internetową.

Głównym udogodnieniem w przypadku zastosowania tej technologii jest panel administracyjny. Każdy kto zna nazwę użytkownika i hasło może się do niego zalogować i swobodnie edytować zawartość serwisu. Jego obsługa jest intuicyjna. Większość czynności możemy wykonać przez zwykłe kliknięcie myszką. Natomiast aplikacja służąca do aktualizacji treści, wyglądem, jak i funkcjonalnością przypomina powszechnie znane edytory tekstu typu Word. Zaznajomienie się z dostępnymi w nim funkcjami nie powinno więc stanowić żadnego problemu.

Istotny jest również fakt, że CMS pozwala na oddzielne edytowanie tekstów i grafiki, które znajdują się na stronie. Oznacza to, że jeśli zmieniamy tło, to nie musimy się martwić o to, że ze strony nagle zniknie nam tekst. Elementy te są od siebie całkowicie niezależne.

Nasza firma, która działa m.in. na terenie Katowic, zajmuje się projektowaniem witryn internetowych na bazie najpopularniejszych systemów CMS, takich jak: Joomla!, Drupal oraz WordPress. Technologie te są powszechnie znane i na bieżąco aktualizowane oraz udoskonalane przez programistów na całym świecie. Dzięki temu w sieci możemy znaleźć wiele różnych, ciekawych dodatków i wtyczek, które poszerzą funkcjonalność naszej witryny. Jest ich zbyt wiele, aby próbować zmieścić tutaj ich listę, nie mówiąc już o opisie. Część z nich możemy pobrać za darmo, inne zaś są odpłatne (jednak ich koszt jest zazwyczaj niewielki). Strona wykorzystująca system CMS może być więc w każdej chwili rozbudowana i dostosowana do aktualnych potrzeb. Daje to nam nieograniczone możliwości.

Technologia CMS pozwala na tworzenie każdego typu strony. Potrzebujesz profesjonalnie wyglądającej strony firmowej, schludnej strony informacyjnej, przyciągającego wzrok projektu sklepu internetowego? Każdą z nich możemy bez problemu stworzyć w oparciu o system CMS. Cena zależy od stopnia rozbudowania witryny. Strony, na które pozwalają na wprowadzanie zmian w tekście oraz dodawanie zdjęć, należą do najprostszych. Jednakże możliwości w tym względzie są dużo większe.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, w cenie projektu otrzymujesz również dostęp do ciekawych kursów on-line, które krok po kroku zobrazują Ci jak prosta i przyjemna może być obsługa strony internetowej z wybranym przez Ciebie systemem CMS.