Strony CMS Kołobrzeg - Tworzenie stron www

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Kołobrzegu
Strony www i reklama internetowa

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

System CMS, jest rozwiązaniem, które świetnie sprawdza się w przypadku takich stron www jak blogi firmowe. Główną jego zaletą jest możliwość szybkiej aktualizacji zawartości w łatwym do obsługi panelu administracyjnym. Osoby, które nie posiadają wiedzy z zakresu języków programowania, czy też znaczników HTML, nie powinny mieć problemów z zarządzaniem tego typu witrynami.

CMS jest angielskim skrótem od słów Content Management System i oznacza system zarządzania treścią. Jest on niezwykle wygodny dla użytkowników, gdyż zapewnia im pełną kontrolę nad zawartością strony. Dzięki bazom danych, na których opiera się każdy CMS, elementy graficzne zostały oddzielone od tekstowych. Mogą być one edytowane niezależnie od siebie. Witryny z systemem CMS są bardziej skomplikowane od tych, które go nie posiadają, w związku z czym wymagają większego nakładu pracy od programistów. Jednakże w przypadku niektórych rodzajów witryn jest to rozwiązanie podstawowe. Szczególnie tam gdzie potrzebne są częste zmiany, jak np.: sklepy internetowe. Częste ingerowanie w kod strony, może się skończyć błędami przy jej wyświetlaniu w przeglądarce. Panel administracyjny wyklucza tego typu sytuacje. Został on zaprojektowany w ten sposób, żeby większość zmian można było wykonać w sposób intuicyjny poprzez kliknięcie myszkom. Zawiera on także specjalną aplikację do edycji tekstu, która funkcjonalnością przypomina standardowe edytory tekstu typu Word.

Chociaż systemy CMS zostały stworzone głównie z myślą o uproszczeniu czynności związanych z zarządzaniem zawartością strony, to w rzeczywistości zapewniają one także mnóstwo możliwości. Programiści cały czas pracują nad udoskonalaniem poszczególnych technologii, więc w sieci jest tysiące różnych dodatków. Ich instalacja spowoduje rozszerzenie możliwości danej witryny poprzez dodanie nowych funkcji. Część rozszerzeń dostępnych jest bezpłatnie w sieci. Za pobranie innych trzeba uiścić niewielką opłatę. Faktem jest jednak, że możliwości są wręcz nieograniczone. W oparciu o technologie CMS mogą powstać zwykłe, proste blogi, ale również profesjonalne strony firmowe.

Nasza firma, która prowadzi działalność m.in. na terytorium Kołobrzegu i okolic, specjalizuje się w projektowaniu stron opartych na popularnych systemach CMS: Joomla!, Drupal oraz WordPress. Są to sprawdzone technologie, które zyskały uznanie zarówno wśród użytkowników, jak i programistów. Grono wiernych fanów-programistów cały czas projektuje różnego typu udoskonalenia. Systemy te, więc cały czas się rozwijają. W zależności od Twoich potrzeb, mamy w ofercie strony z mniej lub bardziej rozbudowanym CMS. W wersji najprostszej, możliwa jest jedynie edycja tekstu oraz dodawanie i usuwanie zdjęć.

Zapoznanie się z wybranym przez Ciebie systemem CMS będzie jeszcze prostsze dzięki dołączonemu do każdej witryny kursowi na płytach CD. Dzięki nim przekonasz się, że aktualizacja strony nie musi wcale być czymś skomplikowanym.