Strony CMS Opole - Tworzenie stron www

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Opola
Strony www i reklama internetowa

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

Wprowadzanie aktualizacji, czy edytowanie zamieszczonych na stronie zdjęć może być bardzo uciążliwe, szczególnie dla osób, które nie są obeznane z językami programowania. Znalezienie odpowiedniego miejsca w kodzie nie jest dla nich takie proste. Poza tym, w czasie edytowania, może się okazać, że przez przypadek skasowaliśmy jakiś ważny fragment, bez którego witryna nie wyświetli się w przeglądarce. Dlatego też stworzono CMS (ang. Content Management System), czyli system zarządzania treścią, którego funkcjonowanie zostało oparte o bazy danych. Zamiast setek linii niezrozumiałego dla przeciętnego użytkownika kodu, mamy łatwy w obsłudze panel administracyjny. Został on tak skonstruowany, aby jak najwięcej czynności można było wykonać w sposób intuicyjny. Czasem wystarczy tylko kliknąć myszką, aby osiągnąć pożądany efekt. Każdy system CMS zawiera specjalną aplikację do dodawania, usuwania i edytowania warstwy tekstowej strony. Wyglądem do złudzenia przypomina zwykłe edytory tekstu. Nauka jego funkcji nie powinna żadnemu użytkownikowi komputera sprawić problemu.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz ich późniejszą promocją m.in. dla przedsiębiorstw działających na terenie Opola i okolic. Stosowane przez nas rozwiązania oparliśmy przede wszystkim na popularnych i sprawdzonych systemach CMS: Joomla!, Drupal oraz WordPress. Jednak projekt każdej nowej witryny dostosowujemy do potrzeb indywidualnego klienta. Wykorzystywane przez nas CMS cieszą się dużym uznaniem wśród programistów, którzy ciągle pracują nad jego rozwojem. W sieci można znaleźć tysiące różnych rozszerzeń i dodatków, z których część jest odpłatna, a inne można pobrać za darmo. Ich instalacja rozszerza funkcjonalność danego systemu.

System CMS to nie tylko prostota obsługi, ale również olbrzymie możliwości. Na jego bazie mogą powstać zarówno blogi, jak i profesjonalne witryny przedsiębiorstw. Bogaty wachlarz dostępnych dodatków w każdej chwili umożliwia dalszą rozbudowę strony o nowe funkcje. Rozwiązanie to w szczególności zalecamy w przypadku witryn, na których konieczne będzie dokonywanie częstych zmian, jak chociażby blogi firmowe, czy sklepy internetowe. Możliwość szybkiego dodawania i usuwania wpisów, z pewnością ułatwi codzienną obsługę tego typu witryn.

Naszym klientom mamy do zaoferowania zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane systemy CMS. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Jeśli zdecydujesz się na wersję najprostszą, będziesz miał możliwość wykonywać podstawowe czynności edycyjne w obrębie zamieszczonych tekstów oraz zdjęć.

Zapoznanie się z zasadami obsługi konkretnego systemu, jest kluczem do swobodnego zarządzania stroną. Dla tego też do każdego zrealizowanego projektu dołączamy kurs na płytach CD. Po jego odbyciu, CMS nie będzie już dla Ciebie żadną zagadką.