Strony CMS Rzeszów - Tworzenie stron www

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Rzeszowa
Strony www i reklama internetowa

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

Dla przeciętnego Internauty kod strony internetowej jest raczej mało czytelny. To tak, jakby ktoś dał nam artykuł w obcym języku, którego nie rozumiemy. Wprowadzanie zmian w tego typu tekście jest trudne, dlatego też wielu użytkowników samodzielna aktualizacja witryny jest zajęciem żmudnym i czasochłonnym. W dodatku w razie niezamierzonej pomyłki, np.: gdy skasowany zostanie niezbędny fragment kodu, może się okazać, że strona w ogóle się nie wyświetli w przeglądarce internetowej. Rozwiązaniem tych problemów jest system zarządzania treścią, czyli CMS (ang. Content Management System), którego konstrukcja jest oparta o bazy danych. Został on stworzony, aby ułatwić wprowadzanie zmian zarówno w warstwie tekstowej, jak i graficznej. Oba poziomy można edytować w sposób niezależny od siebie. Gdy np.: zmieniamy tło strony, artykuły na niej zamieszczone, pozostają nienaruszone.

Jeśli strona posiada system CMS, to wszelkich modyfikacji można dokonywać z poziomu przeglądarki internetowej po zalogowaniu się do specjalnego panelu administracyjnego. Został on tak zaprojektowany, żeby przeciętny użytkownik komputera, po zapoznaniu się z podstawowymi funkcjami, nie miał problemu w poruszaniu się po aplikacji. Przykładowo, do wprowadzania zmian w treści służy edytor, który łudząco przypomina zwykłe edytory tekstu.

CMS daje duże możliwości w zakresie rozbudowy strony. Programiści ciągle pracują nad różnego rodzaju dodatkami, które następnie można znaleźć i pobrać z sieci – bezpłatnie lub za niewielką opłatą. Jest ich zbyt wiele, aby w tym miejscu opisać je wszystkie. Instalacja każdego z nich, poszerza możliwości danego systemu.

Praca programisty nad stroną, która wykorzystuje technologię CMS, jest bardziej czasochłonna i skomplikowana. Jednakże w niektórych przypadkach jest to najlepszy z dostępnych sposobów. Rozwiązanie to szczególnie polecamy dla witryn, które są często aktualizowane. Jego zastosowanie, dzięki łatwości obsługi, zaoszczędza mnóstwo czasu.

Strony internetowe, które posiadają system CMS i znajdują się w naszej ofercie, opieramy na sprawdzonych rozwiązaniach. Dlatego też nasza firma stosuje: Joomla!, Drupal oraz WordPress, które zyskały uznanie zarówno wśród użytkowników, jak również wśród programistów. Są one proste w obsłudze, a dzięki dostępnym w sieci rozszerzeniom, można szybko dodać nowe funkcje. Możliwości w tym względzie są praktycznie nieograniczone.

Nasza firma świadczy swoje usługi m.in. na terytorium Rzeszowa i okolic. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego projekt witryny dostosujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Mamy do zaproponowania strony internetowe zarówno z prostymi, jak i rozbudowanymi systemami CMS. W wersji podstawowej możliwa jest edycja tekstów oraz dodawanie i usuwanie plików graficznych.

Po zapoznaniu się z podstawowymi funkcjami, obsługa każdego systemu CMS nie powinna być dla Ciebie żadnym problemem. Aby ułatwić Ci to zadanie, dla każdego naszego klienta przygotowaliśmy kurs na płytach CD.