Strony CMS Szczecin - Tworzenie stron www

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Szczecina
Strony www i reklama internetowa

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

Strony internetowe, które wykorzystują system CMS są niezwykle proste w obsłudze. Wszystkie czynności edycyjne, jak np.: dodawanie zdjęć, czy wprowadzanie nowych tekstów, mogą być wykonane za pomocą panelu administracyjnego. Zalogować się do niego można z poziomu przeglądarki internetowej. Jego konstrukcja sprawia, że większość większość zadań wykonuje się w sposób intuicyjny poprzez kliknięcie na odpowiednią ikonkę.

Skrót CMS pochodzi od angielskich słów – Content Management System i oznacza system zarządzania treścią. Został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy nie posługują się językami programowania, a chcieliby samodzielnie, regularnie edytować zawartość swojej strony internetowej. Częste wprowadzanie zmian bezpośrednio w kodzie strony jest zajęciem żmudnym i czasochłonnym. Jeżeli natomiast jeszcze dodatkowo nie znamy języka, w którym została zaprogramowana witryna, to zupełnie przez przypadek możemy skasować niezbędny do prawidłowego wyświetlenia strony w przeglądarce, fragment kodu i nawet nie będziemy sobie z tego zdawać sprawy. Chociaż więc strony CMS są generalnie droższe, gdyż bardziej skomplikowane i wymagają większego nakładu pracy od programistów, to w niektórych przypadkach jest to zdecydowanie najlepsze z możliwych rozwiązań.

Jeżeli planujesz częste aktualizacje na swojej stronie internetowej, to tworzone przez naszą firmę witryny CMS są doskonałym rozwiązaniem. Strona z systemem zarządzania treścią pozwoli Ci oszczędzić czas. Obsługa panelu administracyjnego jest dużo bardziej zrozumiała niż kod witryny. Swoje usługi świadczymy m.in. w Szczecinie i okolicach. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i naszym zdaniem najlepszych rozwiązań: Joomla!, Drupal oraz WordPress. Do każdego projektu dołączamy kurs na płytach CD, który umożliwi zapoznanie się z obsługą poszczególnych funkcji danego systemu i w przejrzysty sposób przedstawi jego możliwości. Rzesze programistów dbają o to, żeby obsługa tych systemów była jak najbardziej przyjazna dla przeciętnego użytkownika. Wyniki ich pracy można pobrać z sieci w postaci różnego rodzaju wtyczek i dodatków, których instalacja poszerza możliwości danego systemu. Część z nich jest nawet udostępniana nieodpłatnie. Daje to ogromne możliwości rozbudowy i dostosowania witryny do indywidualnych oczekiwań.

Najprostsze systemy CMS są odpowiednie dla stron, które wymagają wprowadzania podstawowego typu zmian, czyli edytowania tekstów oraz zdjęć. Do aktualizacji treści służy specjalna aplikacja, której wygląd oraz funkcje przywodzą na myśl standardowe edytory tekstów, z których korzysta praktycznie każdy przeciętny użytkownik komputera. Nauka ich obsługi nie powinna nikomu przysporzyć trudności. W razie potrzeby możemy także stworzyć bardziej rozbudowany system zarządzania treścią. W oparciu o technologię CMS może powstać praktycznie każdy rodzaj strony internetowej – zarówno proste blogi, jak i rozbudowane serwisy, które dodatkowo zapewniają możliwość dokonania zakupów w sklepie internetowym.