Strony CMS Warszawa - Tworzenie stron www

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Warszawy
Strony www i reklama internetowa

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

CMS jest to aplikacja internetowa, która pozwala na stworzenie strony internetowej, a następnie zarządzanie jej treścią w przystępny dla przeciętnego użytkownika sposób. Sam skrót pochodzi z angielskiego (Content Management System) i oznacza system zarządzania treścią. Aplikacje te funkcjonują w oparciu o bazy danych. Jest to niezwykle wygodne, gdyż pozwala na oddzielenie zestawów różnych informacji i łatwiejszą edycję strony.

Dużym plusem serwisów powstałych w oparciu o technologię CMS jest możliwość oddzielnej edycji elementów graficznych i tekstowych. Zmiana tła nie powoduje utraty zamieszczonych na stronie artykułów. W związku z tym aktualizacje grafiki i treści mogą być przeprowadzane niezależnie od siebie.

CMS daje nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia stron internetowych. Wykorzystując tą technologię można stworzyć rozbudowany serwis dla wielkiej firmy, albo prostą stronę na potrzeby prywatne. W oparciu o tego typu systemy powstają również sklepy internetowe. Wachlarz dostępnych możliwości jest bardzo duży. W zależności od wymagań klienta, strona może pozwalać tylko na edytowanie zamieszczonych treści, zdjęć oraz dodawania nowych lub zawierać szereg innych opcji. W zależności od stopnia złożoności i ilości dodatkowych funkcji, koszt takiej witryny może być różny.

Nie masz pojęcia o programowaniu? Gubisz się w znacznikach HTML? W przypadku strony z CMS, nie ma to większego znaczenia. Jedną z głównych przyczyn jego powstania było właśnie ułatwienie obsługi. Wszystkie czynności zarządzające treścią i wyglądem strony możemy wykonać z poziomu przeglądarki internetowej. Służy do tego specjalny panel administracyjny. do którego dostęp zabezpieczony jest loginem i hasłem. Układ samego panelu sprawia, że obsługa witryny staje się bardzo intuicyjna. Wiele rzeczy można wykonać jedynie klikając myszką. Dodawanie nowych artykułów na stronę również jest niezwykle proste. Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś z edytora tekstu, to nie będziesz miał z tym najmniejszego problemu.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych opartych o technologię CMS dla firm i instytucji z rejonu Warszawy. Rozwiązanie, które w tym względzie stosujemy należą do najlepiej znanych na świecie: Joomla!, Drupal oraz WordPress. Systemy te są popularne nie tylko wśród użytkowników, ale także programistów, którzy ciągle pracują nad ich doskonaleniem.

W sieci można znaleźć wiele interesujących wtyczek i dodatków, które pozwalają na łatwą rozbudowę funkcjonalności Twojej strony www. Nie starczyło by tutaj miejsca, żeby chociażby wymienić je wszystkie. Niektóre z rozszerzeń można bezpłatnie pobrać z zasobów Internetu, za inne trzeba zapłacić niewielką kwotę. Każda witryna może być, więc bez problemu rozbudowywana o nowe możliwości.

Stworzone przez nas strony internetowe z systemem zarządzania treścią są niezwykle proste i przyjemne w obsłudze. Możesz się sam o tym przekonać. Naszym klientom dajemy dostęp do kursów on-line, które przeprowadzą Cię przez tajniki CMS.