Strony CMS Włocławek - Tworzenie stron www

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Włocławka
Strony www i reklama internetowa

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

Strony wykorzystujące system CMS są naszą propozycją przeznaczoną głównie dla firm/osób, które planują częste wprowadzanie aktualizacji na swojej witrynie. Kiedy osoba, która nie jest programistom, próbuje edytować treść poprzez zmianę kodu strony, zawsze istniej ryzyko, że po takiej aktualizacji strona nie będzie prawidłowo funkcjonować. W przypadku systemu CMS nie ma takiego ryzyka. Zastosowane rozwiązania pozwalają na łatwe wprowadzanie zmian z poziomu przeglądarki internetowej. Nie musisz znać się na programowaniu, aby sprawnie obsługiwać zawartość swojej witryny internetowej.

Skrót CMS (Content Management System) z angielskiego oznacza system zarządzania treścią. Zastosowanie tej technologii, która jest oparta na bazach danych, daje użytkownikowi pełną kontrole nad treścią i szatą graficzną. Oba te elementy są oddzielone, więc można je edytować niezależnie od siebie. Strony CMS są na ogół bardziej skomplikowane niż te tradycyjne. Jednakże ze względu na swoje niezaprzeczalne zalety, są podstawą w przypadku niektórych rodzajów witryn, jak chociażby blogi firmowe.

System CMS to przede wszystkim łatwość obsługi zamiast żmudnego wprowadzania zmian w niezrozumiałym kodzie, mamy do dyspozycji przejrzysty panel sterowania. Po zapoznaniu się z jego funkcjami, edytowanie poszczególnych elementów ma charakter intuicyjny. Często wystarczy tylko kliknięcie myszką, aby uzyskać pożądany rezultat. Specjalny edytor pozwala na dodawanie, usuwanie i zmienianie umieszczonych na stronie treści. Wyglądem i funkcjonalnością przypomina on zwykłe edytory tekstu. Zaznajomienie się więc z jego obsługą nie powinno przeciętnemu użytkownikowi komputera zając zbyt wiele czasu.

Nasza agencja reklamowa prowadzi działalność m.in. na terenie Włocławka. Do tworzenia stron opartych o technologię CMS, wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania: Joomla!, Drupal oraz WordPress. Są to przejrzyste i proste w obsłudze aplikacje, które cieszą się popularnością nie tylko wśród użytkowników, ale również wśród programistów, którzy ciągle pracują nad ich udoskonalaniem. Ilość dostępnych w sieci różnych dodatków i wtyczek, których instalacja rozszerza funkcjonalność strony, jest przeogromna.

W oparciu o technologię CMS może powstać praktycznie każdy rodzaj strony – blogi, witryny firmowe, czy też sklepy internetowe. Rozwiązanie to w szczególności polecamy przedsiębiorstwom/osobom, które planują systematyczne wprowadzanie zmian w treści lub dodawanie nowych artykułów. W zależności od wymagań klienta, proponujemy mniej lub bardziej rozbudowane systemy. W wypadku tych najprostszych, w panelu sterowania dostępne są tylko te najprostsze funkcje, jak dodawanie, usuwanie oraz edycja obrazków i tekstów.

Aby uprościć i przyspieszyć proces zapoznawania się obsługą poszczególnych aplikacji, do każdej wykonanej przez naszą firmę strony internetowej, dołączamy specjalny kurs na płycie CD. W przejrzysty sposób zobrazuje Ci on jak prosty w obsłudze jest CMS.