Strony CMS Wrocław - Tworzenie stron www

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Wrocławia
Strony www i reklama internetowa

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

Czy przeciętny użytkownik komputera, który nie zna się na programowaniu i nie ma pojęcia o HTML, może zająć się obsługą i aktualizacją treści strony internetowej? Odpowiedź brzmi:jak najbardziej tak. Z myślą o nich, w oparciu o bazy danych, powstał CMS (ang. Content Management System), czyli system zarządzania treścią. Pozwala ona na utworzenie strony, a następnie organizację jej zawartości z poziomu przeglądarki internetowej. Dodawanie zdjęć, a także aktualizacja tekstów znajdujących się na stronie, która wykorzystuje CMS, jest niezwykle prosta. Wszystkie zmiany mogą być wprowadzone w panelu administracyjnym. Jego konstrukcja sprawia, że większość czynności można wykonać w sposób intuicyjny poprzez kliknięcie myszką.

System CMS pozwala na oddzielenie elementów graficznych strony od jej zawartości tekstowej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Aktualizacja wyglądu witryny może odbywać się niezależnie od treści. Wgranie nowego tła, nie sprawi, że teksty nagle znikną i trzeba będzie je ponownie wprowadzać. Jest to duże udogodnienie np.: w przypadku, gdy za grafikę i warstwę tekstową są odpowiedzialne różne osoby. Mogą one wtedy wprowadzać zmiany niezależnie od siebie.

Każdy kto ma dostęp do panelu administracyjnego witryny, czyli posiada login i hasło, może bez problemu wprowadzać zmiany na stronie. Edytor do wprowadzania tekstu przypomina wyglądem i funkcjonalnością powszechnie używane edytory tekstu typu Word. Łatwość obsługi to główna zaleta wynikająca z zastosowania sytemu CMS na stronie. Jest to szczególnie istotne, gdy chcemy, aby nasza witryna była w miarę często aktualizowana.

Technologia CMS pozwala na stworzenie każdego typu strony. Może to być strona informacyjna, rozbudowany serwis z dużą ilością podstron, profesjonalnie wyglądająca strona internetowa lub sklep internetowy. Możliwości jest całe mnóstwo. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz i jakie fundusze chcesz przeznaczyć. Prosta strona, zaprojektowana w tym systemie, pozwala na edycję zdjęć i zawartych artykułów oraz dodawanie nowych. Gama dostępnych możliwości jest jednak dużo większa.

W Internecie można znaleźć całe mnóstwo różnego rodzaju dodatków i rozszerzeń do poszczególnych systemów zarządzania treścią, które pozwolą na rozbudowę naszej witryny. Niektóre z nich można pobrać za darmo. Inne możemy zainstalować za drobną opłatą. Dzięki wtyczkom możemy w każdej chwili zaktualizować naszą stronę do naszych aktualnych potrzeb.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych dla firm z terenu Wrocławia. Zaprojektowane przez nas witryny wdrażają rozwiązania CMS oparte o Joomla!, Drupal oraz WordPress, które są wiodącymi systemami na rynku światowym. Ze względu na ich popularność, w Internecie można znaleźć mnóstwo ciekawych dodatków, a programiści cały czas pracują nad ich doskonaleniem. Zawsze istnieje więc możliwość rozbudowy strony o nowe interesujące funkcje.

Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do kursów on-line, które krok po kroku pokazują jak korzystać z konkretnego systemu CMS. Zobacz sam, jakie to proste i przyjemne.